İl başkanlığı görevini üstlenmesiyle CHP teşkilatlarına yeni bir soluk getiren Semih Cemşit, ılımlı siyaseti ve ayrıştırmayan aksine birleştiren yönetim anlayışıyla kısa zamanda partide birlik ve beraberliği hakim kıldı.

Sadece iç işleyişi düzenlemekle kalmayıp partiler arası diyalog ortamını da kuvvetlendiren adımlarıyla takdir toplayan İl Başkanı Cemşit, uzun süredir pasif halde kalması yüzünden “ölü toprağı serpilmiş” olarak anılan CHP’nin Düzce’de yeniden ayağa kalkmasını sağladı.

Son dönemde hem partinin icraatlarını halka daha iyi anlatmak hem de esnaf başta olmak üzere toplumun her kesiminin sorun ve taleplerine kulak vermek için sahadan ayrılmayan CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, özel günlere ayrı önem veriyor.

İl Başkanı Cemşit, her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü dolayısıyla bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Cemşit ve beraberindeki heyetin kutlama adresleri arasında huzurevleri de vardı. Devlete bağlı huzurevlerinde kalan büyükleri ziyaret eden CHP’li heyet, yaşlılarla uzun uzun sohbet etti ve günlerini kutladı.

Anneler Günü ziyaretine ilişkin açıklamada bulunan CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, “Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Örgütü, Anneler Günü dolayısı ile huzurevindeki annelerimizi ziyaret etti. Bizler her şeyden daha çok seven, gecesini gündüzüne katan, hayatımızı anlamlı bir hale getiren, bize sevmeyi sevilmeyi öğreten, değerli annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.” ifadelerini kullandı.