Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Cumayeri Belediye başkanı Mustafa Koloğlu ve yardımcısı Ahmet Akdeniz il birlikte birtakım temaslarda bulunmak üzere başkentin yolunun tuttu.

KEŞİR’E AK PARTİ GENEL MERKEZİ’NDE ZİYARET

Caboğlu’nun beraberindekilerle birlikte ilk durağı Cumhur İttifakı ortakları AK Parti’nin genel merkezi oldu.  MHP heyeti, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Görüşmede Düzce’de yapılacak projeler masaya yatırıldı. Keşir, planlanan projelerde MHP’li belediyelere tam destek mesajı verdi.  Vekil Keşir, MHP heyetine ziyaretleri için teşekkür ederken, MHP heyeti de Keşir’in misafirperverliğinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

MHP ÜST YÖNETİMİYLE GÖRÜŞME

Caboğlu, Koloğlu ve Akdeniz’in bir sonraki durağı ise Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi oldu. Üçlü, Ankara temaslarımız kapsamında; MHP Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Edip Semih Yalçın'ı ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'ı ziyaret etti.

Görüşmede İl Başkanı Caboğlu, Düzce teşkilatlarındaki son durum ve yapılan çalışmalarla ilgili Yalçın ve Durmaz’a bilgilendirmede bulundu. Yalçın, Düzce teşkilatının yapmış olduğu çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Koloğlu da Cumayeri’nde devam eden ve hayata geçirilen projelerle partinin üst kademesine aktarırken karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

HABER: Mehmet GÜNESEN