Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bayrama özel olarak Düzce Belediyesi tarafından hazırlanan kısa film için, Özel Saray Koleji öğrencisi 9 yaşındaki Ahmet Hasan Yıldırım ile kamera karşısına geçti.

Hazırlanan kısa filmde, makam koltuğunda oturan Ahmet Hasan’ın belediye başkanlığını kutlayan Başkan Özlü, “Düzce Belediye Başkanı olsan, Düzce için ne yaparsın?” diye bir soru yöneltti.

Başkan Özlü ’nün bu sorusu üzerine Ahmet Hasan, “Ben büyük bir futbol sahası kurardım, basketbol ve voleybol gibi büyük alanlar kurardım.  Yani Düzce’ye bir büyük spor kompleksi yapardım” cevabını verdi.

“140 Dönüm bir arazi üzerinde büyük bir spor kampüsü inşa ediyoruz”

Ahmet Hasan’ın verdiği cevaba çok sevinen Belediye Başkanı Özlü “Gerçekten senin bu düşündüklerini biz Düzce’ye şu anda yapıyoruz, yapmaya çalışıyoruz. Yaklaşık 140 dönüm bir arazi üzerinde büyük bir spor kampüsü inşa ediyoruz. İçerisinde stadyum var, futbol sahaları var, futbol okulları var ve yüzme havuzu var. Onları yapıyoruz.” dedi.

Öte yandan Özlü ile minik öğrencinin oynadığı ve ‘geleceğimiz çocuklarımız’ temasıyla çekilen kısa film büyük beğeni topladı.

Haber: M. KİLELİ