banner851

banner614

1 YILLIK İCRAATLARINI HALKA ANLATACAK

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, 31 Mart 2019 ile Mart 2020 arasında yapılan çalışmalar hakkında vatandaşlara anlatacak bir etkinlik hazırlıyor. Hiç borçlanmadan ilçede yaptıkları çalışmaları aktaracak olan Başkan Şahin, "Kaynaşlı halkımıza verdiğimiz bütün sözlerin hepsini tek tek yerine getireceğiz." dedi.

banner846
Kaynaşlı 23.01.2020, 18:17
2060
1 YILLIK İCRAATLARINI HALKA ANLATACAK
banner844
Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Kaynaşlı olarak 2019 yılını dolu dolu geçirdiklerini, 2020 yılının daha da güzel olacağını dile getirdi.

Başkan Şahin şöyle konuştu: “1 yılın bir özetini hazırlıyoruz. Kaynaşlı halkına ve basına açık bir organizasyon ile yaptıklarımızı anlatacağız. Özet olarak sizlere bir şeyleri anlatmak istiyorum. Kaynaşlı'mızda 2020 yılı çok daha güzel geçecek çok daha dolu geçecek. 2019'dan inşallah daha da iyi olacak. 2019 yılını dolu dolu geçirdik. Hiç borçlanmadık. Sürekli sahadaydık. Sürekli halkımızın daha rahat huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşaması için ne gerekiyorsa yaptık. Kıt imkanlar ile bunu yapıyoruz. Aşırı bir borç yükü ile devir almamızı rağmen gerçekten güzel çalışmalar yaptık. Bu yılda şu anda kış mevsiminden dolayı pek fazla sahada çalışma yapamıyoruz. Kış mevsiminde bu durumu projeler anlamında değerlendireceğiz. Birkaç proje hazırlıyoruz. Hem sanayi alanında turizm alanında Spor alanında gençlerimiz ile alakalı alanlarda kapalı pazaryeri projesi var. Sanayi sitesi projemiz var. Birçok projede şu anda hızlı bir şekilde arkadaşlarımız ile hazırlıyoruz. İnşallah bu projeleri hayata geçirme anlamında bir kaynak bulacağız inşallah. Kaynaşlı halkımıza verdiğimiz bütün sözlerin hepsini tek tek yerine getireceğiz. Kaynaşlı halkımızın bizim dönemimizde bu 5 yılın sonunda Kaynaşlı'da gerçekten harika bir şehir haline geldiğini modern bir şehir haline geldiğini, yaşanabilir huzurlu güvenli bir şehir haline geldiğini göreceklerdir.”
Yorumlar (24)
düzceli 1 yıl önce
En büyük icraatı Düzcenin adını ülke gündemine olumsuz haberlerle sokmak...
İslam'a Zarar 1 yıl önce
Yaptığı yorumlar söylediği sözler makam mevkiden önce İslam'a zarar.Hoşgörüyle bezeli mukades dinimizi terörle, şiddetle bağdaştırmak isteyenlerin ekmeğine yağ sürüyor bunun gibi dinimizi anlamadan menfaatine kullanmaya çalışan insanlar.Ne olursan ol gel diyen büyük hocalarımız,herkes kendinden sorumludur Allah katında herkes eşit diyen Yüce kitabımıza bakmadan anlamadan Müslümanlıkla hiç ilgisi olmayan milletin kılık kıyafetine bakmaktan ortadaki milli başarıyı göremeyecek kadar kör olan biri.
eski düzceli 1 yıl önce
Hizmet Yapmazsan Borçlanmazsın zaten. Sen işin olmayan işler ile uğraş boş boş yorum yap. Sen kim belediye başkanlığı kim.
Ömer 1 yıl önce
Evet evet belediye başkanı ile irfan akdoğan kol kola çok büyük mücadele içindeler kokusu yakında çıkar
Levent 1 yıl önce
Belediye başkanlık koltuğundan sokaktan geçen kızların giyimlerini denetliyor yakında evlerinde neden çarşaf giymediklerini sorgulayacak
Sinan 1 yıl önce
En büyük başkanın icraatları 6 adet kurankursu 4 adet yatılı kurs 7 adet 6 yaş altı kurankursu ve birsürü daha cami ve külliye açılış daha saymakla bitmez şekilde yoğun çalışıyor
sadıka 1 yıl önce
icraat belli.Düzcede böyle milli sporcularımızı yerden yere vuran biri..hiç bir özeelliği hiçbirşey üretemeyen ..
metin erdem 1 yıl önce
Öncü haber, halen toplumu ayrıştıracak söylemleri olan ( bunu bilerek yapan ) bu şahsa ait haber yapmanızı anlamak zor.
angry 1 yıl önce
öncü sever böyle insanları..yandaş medya sonuçta..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
az bulutlu