banner851

banner955

“250 ADET KONUT YAPACAĞIZ”

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçeye 3. Etap TOKİ Projesini kazandırmak için Ankara’nın yolunu tuttu. AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ile Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut’u makamında ziyaret eden Şahin, proje ile ilgili taleplerini iletti.

Kaynaşlı 18.11.2021, 18:30
1709
“250 ADET KONUT YAPACAĞIZ”

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Çele Mahallesinde 250 konutluk 3. Etap TOKİ projesi için ilk adımı attı. AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ile birlikte TOKİ Başkanı Ömer Bulut’u makamında ziyaret eden Şahin, proje ile ilgili detayları anlattı. 
Konu ile ilgili Öncü Haber muhabirine açıklamalarda bulunan Başkan Şahin, “Biz ilk Belediye Başkanı olduğumuz dönemde, 2. Etap TOKİ projesi yapmıştık. İlçemizde konut ihtiyacını karşılamak, dar gelirli aileleri ev sahibi yapmak için 3. Etap TOKİ Projemizi hazırladık. Bu konu ile ilgili TOKİ Başkanımız Ömer Bulut’u AK Parti Sayın Milletvekilimiz Fahri Çakır’la birlikte ziyaret ettik. Projemizi anlattık, bu konuya kendisi olumlu baktı. Projemiz eğer onaylanırsa, Çele Mahallesinde bir şahıs arazisi var, oraya yapacağız. Arazinin sahibi ile de tüm görüşmeleri tamamladık” dedi.   
HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
helal 1 yıl önce
helal
Cash81 1 yıl önce
Fahri çakıra yaptır onun binaları depremde yıkılmıyor
Görüş 1 yıl önce
Allah size akıl versin. Deprem gerçeği varken şehri ovaya yaydınız. Yetmezmiş gibi osb yi genişletmek gibi hata içindesiniz
Yeni Sayımız