banner851

banner614

“AK PARTİ’DEN TEKLİF ALDIM…”

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı “Bir parti tercih edecek olsak, sizin görüşünüz ne olurdu” paylaşımı, “Birol Şahin hangi partiye geçiyor?” sorularına neden oldu. Konu ile ilgili Öncü Haber Merkezine konuşan Şahin, “AK Parti’den ve diğer siyasi partilerden gelen teklifler var. Ben de bu durumu halka sorarak kamuoyu yoklaması yaptım” diye konuştu.

banner619
Kaynaşlı 29.05.2021, 15:30 29.05.2021, 17:47
1435

Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP ile girdiği Kaynaşlı Belediye Başkanlığını kazanan Birol Şahin, A Milli Kadın Voleybol Takımı ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım nedeniyle partisinden ihraç edilmişti.

Görevine bağımsız Belediye Başkanı olarak devam eden Şahin, yine sosyal medya hesabından “Şu anda Bağımsız Belediye Başkanıyım. Bir parti tercih edecek olsak, sizin görüşünüz ne olurdu?” diye vatandaşlara soru yöneltti. Başkan Şahin’in bu paylaşımı, Düzce kamuoyunda “Birol Şahin bir siyasi partiye mi geçiyor?” sorularına neden oldu.

Sosyal medya kullanıcılarının büyük çoğunluğu Şahin’i AK Parti ve Yeniden Refah Partisi’nde görmek istediklerine yönelik yorumda bulundu.  

Konu ile ilgili Öncü Haber Merkezine konuşan Başkan Şahin, kendisine birçok siyasi partiden teklif geldiğini belirtti. Vatandaşlarında kendisine sürekli hangi partiden siyaset yapmak istediği yönünde sorular sorduğunu ifade eden Şahin, “Şu anda her hangi bir partiye geçmeye yönelik bir düşüncem yok. Farklı siyasi partilerden bana teklifler geliyor. Gerek AK Parti olsun, gerek Yeniden Refah Partisi olsun, gerekse Büyük Birlik Partisi olsun. Ama ben görevimi partiler üzerinde yapmak istiyorum. Vatandaşlarımızda sürekli hangi partiye geçeceğimize yönelik sorular sorunca, ben de kamuoyu oluşturmak için böyle bir paylaşım yaptım. Paylaşıma yapılan yorumlardan büyük çoğunluğu AK Parti ve Yeniden Refah Partisi’ne geçmem yönünde oldu. Yine büyük çoğunluğu ise, bağımsız olarak görevime devam etmem gerektiği yönünde yorum yaptı” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (7)
Rıfkı Hüsamettin 4 ay önce
Bu nasıl haber yapmak ki ?
Adam kamuoyu araştırması yaptım diyor ama siz " AKP den teklif aldım " diye haber yapıyorsunuz !?
Esnaf 4 ay önce
Birol başkan düzcede önümüzdeki belediye seçim mimde ak partiden Başkan adayı olacak Ayşe keşir çok ısrar ediyor daha çok yıkılacak yerler var saygılarımla
Halk 4 ay önce
Biraz dik durun be.
Düzceli 4 ay önce
Senin gibi bir siyasal islamcıyı zaten kimse istemez akpden başka, bi bitmediniz. Sizin dine verdiğiniz zararı kimse vermedi siyasal islamcılar
kaynaşlı 4 ay önce
treni kaçıralı çook oldu son şasınıda kaybettin yola yaya devam edebilirsin kendini çok aranan biri görüyorsun galiba
adamın teki 4 ay önce
bağımsız kal, değerin artsın
R.E 4 ay önce
M.H.P li seçmenin oyuyla gelip,bir şekilde ayrılan seçilmişler, bağımsız olduklarında,başkanlığı düşürülmeli,M.H.P li seçmene haksızlık olmaması gerektiğini düşünüyorum,M.H.P den birisi Başkanlığa devam etmelidir.seçmene saygı duyuyorsak bu böyle olmalı, şahsi fikrim