banner851

banner955

ALAPLI İLÇESİNDEKİ PAZARYERİNİ İNCELEDİ

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçeye modern kapalı pazaryeri kazandırmak için kolları sıvadı. Şahin, ilçeye kazandıracağı kapalı Pazaryeri için, Zonguldak’ın Alaplı ilçesindeki kapalı pazaryerini inceledi.

Kaynaşlı 05.03.2021, 11:33
1146
ALAPLI İLÇESİNDEKİ PAZARYERİNİ İNCELEDİ

Mart 2019 Yerel seçimlerinde vaat ettiği projelerin arasında bulunan modern pazaryeri için çalışmalara başlayan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde bulunan kapalı pazaryerini inceledi.

Kaynaşlı ilçesinin en büyük sorunları arasında gösterilen pazaryeri için proje çalışmaları öncesinde, çevre il ve ilçelerdeki kapalı pazaryerlerinde incelemelerinin devam edeceğini kaydeden Şahin, “Kaynaşlı ilçemize, modern bir kapalı pazaryeri inşa edeceğiz İlçemizin uzun yıllardır özlemle beklediği ihtiyaçlarından bir tanesiydi. Kaynaşlı'nın kronikleşmiş sorunu olan pazaryerinin çözüme kavuşturulması noktasında elimizden geleni yapacağız. Zonguldak - Alaplı Belediyesi Kapalı Pazaryerini inceledik. Ülkemizin değişik il ve ilçelerinde kapalı pazaryerlerine giderek inceleme yapmaya devam edeceğiz. Kaynaşlı Belediyesi olarak bizde hemşehrilerimizin rahat alışveriş imkânı bulabilecekleri, bir Kapalı pazaryeri için çalışmalarımıza başlayacağız” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
Seviyoruz 2 yıl önce
Birol Başkan adamsın.
Kaynaşlılı 2 yıl önce
Kaç yıldır Kaynaşlının bir pazaryeri yok ! İyi gezsin de görsün azıcık bir şeyler.
Yeni Sayımız