banner851

banner955

BAŞKAN ÇAM: BU YOLUN TAKİPÇİSİYİM

Düzce'nin Yığılca ilçesinden il merkezine ulaşımı sağlaması hedeflenen yeni kara yolunda çalışmalar devam ediyor. 2016 yılında yapımına başlanan, yaklaşık 4 yılda sadece yüzde 25'i tamamlanan yolda tekrar başlayan çalışmaları inceleyen Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, "Viyadükler dahil bu yolun tamamının takipçisiyim." dedi.

Kaynaşlı 09.06.2020, 13:51 09.06.2020, 13:59
1386
BAŞKAN ÇAM: BU YOLUN TAKİPÇİSİYİM

Yığılca yolundaki çalışmaları yerinde inceleyen Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ve Yığılca İl Genel Meclisi üyeleri Hüseyin Yılgın ve Ramazan Muhterem Baltacı yetkililerden bilgi aldı.

Başkan: Çalışmaların tekrar başlaması için büyük çaba sarf ettik

Başkan Çam, yaptığı açıklamada, Yığılca-Düzce kara yolunda çalışmaların tekrar başlaması için büyük çaba sarf ettiklerini belirtti.

Yığılca yolunun durumu ile ilgili olarak görüşmeler yaptıklarını ve sonuç aldıklarını kaydeden Çam, "Uzun zamandır çalışma olmayan yolumuzda artık çalışmalara başlandı. Yıllardır gündemde olan Yığılca yolunda çalışmalar başladı. Yığılca halkının beklentilerine cevap vermek için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Altyapı dahil viyadüklere kadar tamamının bitirilmesi için ödenek çıkarıldığı tarafımıza iletildi. Yığılcalı vatandaşlarımızın hiçbir şekilde rahatsızlık duymadan bu yolun takipçisi olacağımızı, viyadükler dahil tamamının takipçisi olacağımın bilinmesini isterim. Diğer siyasi partilerle hiçbir sıkıntımız yok. Çalışmaları hep beraber yürütüyoruz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Yoldaki çalışmaların en kısa sürede bitirilip halkımızın hizmetine sunulacağını gönül rahatlığı ile söylüyorum." ifadesini kullandı.

Yılgın da pandemi sürecinde biraz ödenek sıkıntısı yaşadıklarını belirterek, "Önceki dönem ihalesini yaptığımız yolumuzun pandemi sürecinde biraz ödenek sıkıntısı oldu. Şu an itibari ile ödenek sıkıntısını atlattık. Tüm halkımıza hayırlı olsun emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum." dedi.

Yılgın: Tam kadro olarak işbaşı yapılıyor

Yığılca İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Baltacı ise tam kadro olarak yolda çalışmaların başladığını dile getirerek, şöyle devam etti:

"Yığılca yolumuz ile ilgili olarak şantiye ziyareti gerçekleştirdik. Çalışmaları yerinde inceledik. Araç ve gereçleri ile nasip olursa tam kadro olarak işbaşı yapılıyor. Bu vesile ile halkımıza hayırlı olsun temennisinde bulunuyorum."

banner844
Yorumlar (3)
yığılca yolları 2 yıl önce
15 ila 20 yıl içerisinde bitirilebilirse inş. vatandaşe büyük süpriz olur
Yığılcalı mehmet 2 yıl önce
Muzaffer Başkandan Allah razı olsun yol için çok uğraştı ve istediğini aldı Yığılca yolu Muzaffer başkanın gayretli çalışması neticesinde başlandı adam takip ediyordu işleri hızlandırıyordu bazıları böyle hiç cabası olmadığı hiç bir emeği olmadığı halde böyle poz verir Allah razı olsun Muzaffer Başkan seni arıyoruz Yığılca olarak
yığılca 2 yıl önce
ALLAH sizden razı olsun sizde olmasanız bu yolu kimse yapmaz
28
kapalı