banner851

banner614

BAŞKAN ŞAHİN AÇIKLADI

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, 11 Mayıs itibariyle tekrar hizmet vermeye başlayacak olan tüm berber ve kuaförlerin iş yerlerini ücretsiz olarak ilaçlayıp dezenfekte edeceklerini açıkladı.

banner846
Kaynaşlı 07.05.2020, 09:43
2454
BAŞKAN ŞAHİN AÇIKLADI
banner844

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ulusa seslenişte tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgını nedeniyle 22 Mart 2020 tarihinde kapanan berber ve kuaförlerin 11 Mayıs itibariyle sağlık kurallarına uygun bir şekilde tekrardan açılacağı duyurdu.

Bunun üzerine yaklaşık 1,5 aydır dükkanları kapalı olan berber ve kuaförler için Kaynaşlı Belediyesi harekete geçti. Başkan Şahin şehirdeki tüm berber ve kuaförlerin iş yerlerini ücretsiz olarak ilaçlayıp dezenfekte edeceklerin belirterek hijyen seti hediye edeceklerini ifade etti.

 

Belediye Başkanı Birol Şahin açıklamasında şunları söyledi; “11 Mayıs itibariyle tekrar hizmet vermeye başlayacak tüm berberlerimizin ve kuaförlerimizin dükkanlarını dezenfekte etmek için programımızı oluşturduk. Belli periyotlarda şehrimizdeki tüm berberlerimizin ve kuaförlerimizin iş yerlerini ücretsiz olarak ilaçlayıp dezenfekte edeceğiz, aynı zamanda kendilerine hijyen seti hediye ve siperlik maske edeceğiz.”

Yorumlar (4)
S aydun 1 yıl önce
Çalışan itibar kazanir parayla itibarın ömrü bulanık su gibi bütün belediyelere teşekkürler
Yigit 1 yıl önce
Kuaforler açılıyor bizim hayvan pazarı nezaman açılacak oncu habere sesleniyorum bir yardımcı olun
Serkan 1 yıl önce
Bu yaptığınızı diğer ilçelerde görür inşAllah. Herşey tek kullanımlık olacak, alkol bazlı dezenfektan ve el dezenfektanları derken kuaför ve berberler fiyat yükseltmezse hiçbir şekilde birşey kazanamaz. Sadece çalıştıkları ile kalırlar esnaf odası bu işe el atmalı.
Büyük Adım 1 yıl önce
Zaten 3 tane berber var, sen ilçesin. Bununla ovunup haber olmasi bile komik.