banner851

banner614

BAŞKAN ŞAHİN HALKI İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında, Kaynaşlı Belediyesi’nin aşırı borç yükü ile devir almış olmalarına rağmen hiç bir vatandaşın sularını kesmediklerini ve kesmeyi de düşünmediklerini açıkladı. Kaynaşlılı vatandaşlar ise böyle kritik bir dönemde alınan karar için Başkan Şahin’e teşekkür etti.

banner846
Kaynaşlı 15.03.2020, 13:09
1433
BAŞKAN ŞAHİN HALKI İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR
banner844

Koronavirüs salgınının Dünya ve ülkemizde etkili olmasının ardından yetkililer tarafından bir çok önlem alınırken vatandaşların da tedbirli olması istendi. Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, bu kritik dönemde vatandaşların hijyen konusunda en çok ihtiyaç duyacağı su için vatandaşların takdirini toplayacak bir harekete imza attı.

Başkan Şahin Kaynaşlı Belediyesi’nin aşırı borç yükü ile devir almalarına rağmen bu zamanda kadar borcundan dolayı hiç kimsenin suyunu kesmediklerini ve kesmeyi de düşünmediklerini açıkladı.

“Su hayattır ve olmazsa olmazımızdır” diyen Başkan Şahin “Tabii ki vatandaşlarımızın da nasıl olsa sular kesilmiyor diye borçlarının ödememede ihmalkar davranmamalı” diyerek vatandaşları uyardı.

Bu yıl içerisinde su hattı yenileme çalışmaları ve yeni su kaynağı arama çalışmalarının devam edeceğini açıklayan Başkan Şahin “Kaynaşlı Belediyesi halkı için çalışmaya devam ediyor” dedi.

Yorumlar (8)
Kaynaşlı 1 yıl önce
Kaynaşlıda saatler kartlı. Kimin suyunu kesecekmişte kesmemiş. Su bittimi saat kapatıyor kendini. Karta yükleme yapmasan açılmıyor. Kimi kandırıyor.
Malcolm X 1 yıl önce
Sayın başkanımdan Allah razı olsun. Hela sana başkan Allah doğru ile beraberdir. Çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dileriz.
Kaynaşlılı 1 yıl önce
Kaynaşlıya kuarn kursu ve cami haricinde ne yapmış? boş laf konuşuyor hangi belediye borcundan dolayı su kesmiş? Öncü haber bu belediye başkanından reklam yapmak için kaç para alıyor?
Kaynaslili 1 yıl önce
Başkan Allah razı olsun suları kesmediğin için diyeceğim ama sular zaten kartlı sistem! Para yükle kullan mantığında olduğu için ne borcundan bahsediyorsun.. Partiden atıldım diye insanların gözünü boyamaya çalışıyorsun ama az mantık lütfen..
Eren 1 yıl önce
MÜSLÜMAN kimseyi susuz bırakmaz başkanım
Mete 1 yıl önce
Adam gibi adam, dim dik devam başkanım.
kumbar 1 yıl önce
O zaman su parasını yatıranlar nedir?
A. KERevİZ B. Ceviz
doğru değil 1 yıl önce
Birol başkanı seviyoruz ama bu karar çok doğru değil. Çünkü faturalarını ödeyenlere karşı haksızlıktır. Sigaraya para verip, 50-60 tl su faturası ödeyemeyen de gitsin bidonla su taşısın evine.
18°
parçalı az bulutlu