banner851

banner614

BAŞKAN ŞAHİN KAPI KAPI GEZİP DAĞITIYOR

Kaynaşlı Belediyesi, yeni tip koronavirüs (COVİD-19) salgını nedeniyle ekonomik açıdan zor günler geçiren kahveci esnafına destek olmak için harekete geçti. İlçe genelindeki kahveci esnafına belediye eliyle 1.500 TL değerinde market çekleri ulaştırılmaya başlandı.

banner619
Kaynaşlı 25.01.2021, 15:40
1638
BAŞKAN ŞAHİN KAPI KAPI GEZİP DAĞITIYOR

Birol Şahin başkanlığındaki Kaynaşlı Belediyesi’nden yeni tip koronavirüs (COVİD 19) salgını döneminde ekonomik açıdan zor günler yaşayan esnafa destek geldi.

Salgın hastalığının etkisini göstermeye başladığı ilk günlerden itibaren vatandaşın ve esnafın yanında yer almak amacıyla Kaynaşlı Belediyesi, belediye kiracısı olan ve işyerini kapatmak durumunda kalan esnaftan kira almama ve halk otobüslerinin belediyeye ödediği ücrette yüzde 50 indirim yapma kararlarının ardında bu kez kahveci esnafı için kolları sıvamıştı.

Geçtiğimiz ay alınan karar doğrultusunda belediye eliyle ilçe genelindeki kahveci esnafına 1.500 TL değerindeki market alışveriş çekleri bugün itibariyle ulaştırılmaya başlandı.

Başkan Şahin konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Kaynaşlı'mızda faaliyet gösteren kahvehane esnaflarımıza bugün gıda çeklerini teslim ediyoruz. Her zaman esnaflarımızın yanındayız. ALLAH'ın izni ile bugünleri hep birlikte atlatacağız.” ifadelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (4)
melih 9 ay önce
şaka gibi diyorum kim ne anlarsa anlasın göz boyama adam susturma.
Yamalı Pantalon 9 ay önce
Pozlar 1 milyon. Sanki maaşından dağıtıyor
Alim 9 ay önce
baldır bacak gezenler dinsiz.. reklamla hayır yapanlar müslüman dimi.
VATANSEVER 9 ay önce
muhafazakar olmayanlarada veriliyormu? önemli bi konu