banner614

BAŞKAN ŞAHİN: “KAYNAŞLI’MIZA HAYIRLI OLSUN”

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçeye belediye eliyle kazandırılacak olan yeni iş merkezinin proje çalışmalarının tamamlandığı müjdesini verdi.

Kaynaşlı 09.12.2020, 12:19
2064
BAŞKAN ŞAHİN: “KAYNAŞLI’MIZA HAYIRLI OLSUN”
banner785

Kaynaşlı Belediyesi’nin uzun zamandır üzerinde çalıştığı ilçeye yeni bir iş merkezi kazandırılması çalışmalarında önemli aşama geride kaldı.

Başkan Birol Şahin, Merkez Mahallesi Vatan Caddesi’nde eski jandarma karakolunun olduğu alanda belediye eliyle yapılacak olan iş merkezinin proje çalışmaları tamamlandığını fotoğrafları da ekleyerek duyurdu.

Proje için belediyenin yakın zamanda inşaat ihalesine çıkacağı öğrenildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Şahin, “ Belediyemiz tarafından yapılacak olan Yeni İş Merkezi için Proje çalışmalarımız tamamlandı. Yakın zaman içerisinde İnşaat ihalesine çıkılacaktır. Kaynaşlı'mıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (6)
Nevzat Demir 1 ay önce
Kaynaşlı da iyi kötü bir Belediye Binası ve iş Merkezi varken. Bu yeni binaya ne gerek var? Belediye nin maddi imkanı varsa ! İlk Önçe ARITMA tesisi yapsın. Kaynaşlı nın bütün Kanalizasyon nu Otaban bağlantı köprüsü nün alt tarafından Asar Deresi ne Akıtılıyor.
Irfan Göçoğlu 4 hafta önce
Selam dostlar , önce iyi kavrayan. Proje zemin+3 katlı görünüyor. Birde beldeye hizmet binası değil, ismerkezi olduğu haberde bildiriliyor.
Güzel proje 1 ay önce
Şık ve Modern projeye benziyor. Hayırlı olsun
Kadir baş 1 ay önce
Kaynaşlı için çok güzel bir proje hayata geçiyor böyle projelerin devamını bekliyoruz
Hasan 1 ay önce
Bina 4 kat..yeni imar planinda yeni ev yapacak olanlara 2 kat..haksizlik deilmi bu
MEHMET 1 ay önce
ÇOK GÜZEL BİR PROJE KAYNAŞLIMIZA HAYIRLI OLSUN...BİROL BEY TARZINI ORTAYA KOYUYOR..UMARIM DEVAMI GELİR KAYNAŞLI İÇİN..
-9°
açık