banner851

banner955

BAŞKAN ŞAHİN KÖYLÜYE MODERN DURAK SÖZÜ VERDİ

Öncü Haber’in, Kaynaşlı ilçesine bağlı Üçköprü Köyü’nde atıl durumdaki otobüs durağını gündeme taşımasının ardından, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin harekete geçti. Şahin, Öncü Haber’e yaptığı açıklamada, Üçköprü Köyüne modern otobüs durağı yapacaklarını söyledi. Köy Muhtarı Hüseyin Turna ise haberin yayımlanmasının ardından, durağı yenilediklerini belirtti.

Kaynaşlı 13.03.2021, 13:00 18.03.2021, 15:58
1509

Yaklaşık bir yıldır atıl durumda olan Kaynaşlı İlçesine Bağlı Üçköprü köyündeki otobüs durağı ile ilgili köy sakinleri, 0542 767 18 81 numaralı Öncü Haber WhatsApp ihbar hattına şikâyette bulunmuştu.

Öncü Haber’de haberin yayımlanmasının ardından, hemen harekete geçen köy muhtarı Hüseyin Turna, otobüs durağında tadilat yaptı.

Konu ile ilgili Öncü Haber mikrofonuna konuşan köy muhtarı Hüseyin Turna, “Bugün Öncü Haber’de çıktı durağın hali. Biz zaten bu durağı yapacaktık. Hazırlığımızı yapmıştık. Durağı, gördüğünüz gibi yaptırıyoruz. Üst yalıtım malzemesini değiştirdik, boyasını yaptık. Yani güzel bir hale geldi şu anda. Vatandaşlarımızda haklı bir yerde, yağışlı havalarda onlar için zor oluyordu. Burası Üçköprü kooperatifinin sorumluluğunda aslında. Onların yapması gerekiyordu bu durağı, ama bizim de elimizi atmamız gerekiyordu. Bizde gereğini yaptık zaten” diye konuştu.

Birol Şahin’den modern durak müjdesi…

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin ise, Üçköprü köyüne modern durak yapacakları sözünü verdi. Başkan Şahin Öncü Haber muhabirine yaptığı açıklamada, “Bugün Öncü haberin gündeme taşıdığı Üçköprü Köyündeki otobüs durağı ile ilgili, arkadaşlarımıza talimat verdim. Üçköprü Köyü belediyemizin sorumluluğunda olmamasına rağmen, ilçemize kazandırdığımız modern duraklardan bir tanesini de Üçköprü köyüne yapacağız. Bizim için bütün halkımız değerlidir” şeklinde konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
ömer 2 yıl önce
medyanın gücü..... işte öncü farkı .....
MHP görsün 2 yıl önce
MHP akçakoca başkanı maaş ödeyemezken, Birol başkan hizmet üstüne hizmet yapıyor. Birol başkana yaptıkları haksızlıktan biraz olsun utanmışlar mıdır?
Doğanlı lı 2 yıl önce
Üçköprü nüfünda olup ilçe olan yerler var türkiyede haber olunca bişeler oluyorsa muhtar yatıyor demektir köyün nüfus gücünü kullansın hizmet getirsin başkan da haber olmadan hizmet vermiyorsa herkez yolunda demek ki aynı şeyler doğanlı köyü için de geçerli
ozcan alkaya 2 yıl önce
bravo bskanma o kkdr cok duyarli ve hzmetker ki a b c farketmiyo herksin bskani ck tbrk kske her mkm onun gibi olsa ck daha yuksek makami hakediyo.
ablalarından birisi 2 yıl önce
muhtarım orası kimin sorumlulugun da olsada seningibi bi muhtarı olan üçköprü köyüne yakış mıyordu
28
kapalı