banner851

banner614

BAŞKAN ŞAHİN, SPORA AYRI BİR ÖNEM VERİYOR

Kaynaşlı Belediyesi, ilçe halkının spor yapabileceği alanlar oluşturmak için çalışmalarına devam ediyor. Özellikle çocuk parklarına verdiği önemle bilinen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin liderliğinde Çele Mahallesi’nde bulunan basketbol, voleybol ve halı sahaları baştan aşağıya yenilenerek Kaynaşlılılar’ın hizmetine sunuldu.

banner619
Kaynaşlı 27.07.2021, 13:00 28.07.2021, 14:32
782

Kendisi de eski bir sporcu olan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçede sportif alandaki icraatlarına devam ediyor.

Göreve geldiği 2019 yılından itibaren Kaynaşlı’ya çok sayıda park kazandıran ve açılan spor okullarıyla yüzlerce çocuk ve genci sporla buluşturan Başkan Şahin, mevcut alanlarda da yenileme çalışmaları yapıyor.

Bu kapsamda ekipleri harekete geçiren Başkan Şahin’in talimatıyla Çele Mahallesi’nde bulunan basketbol, voleybol ve halı sahalar baştan aşağıya yenilendi. Modernize edilen sahalar yeniden Kaynaşlılar’ın hizmetine sunuldu.

“ÇALIŞMALAR İLÇE GENELİNDE SÜRECEK”

Haberi, ‘Her şey çocuklarımız mutlu olsun diye’ sözleriyle duyuran Başkan Şahin, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın aileleri ile keyifli vakit geçirebileceği Çele Mahallesi - Kalıcı Konutlar Bölgesinde Basketbol, Voleybol ve Sentetik Çim Halı sahaların yenilenmesi çalışmalarımız tamamlanmıştır.

Hayırlı olsun.” açıklaması yaptı. Şahin, bölgede çevre düzenlemesi, ışıklandırması, peyzaj, açık ve kapalı olmak üzere ağaç kamelyalar için çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Şahin ayrıca bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da ilçe genelinde vatandaşların nefes alabileceği alanlar yapmak için çalışmaların durmaksızın süreceğini kaydetti. 

ŞAHİN’İN ÇABASI ALKIŞ ALDI

Öte yandan Düzce il genelinde spor yapılabilecek alanların azlığına rağmen Düzce’ye hediye edilen basketbol tesisi gibi mevcut bazı yatırımların sahip çıkılmadığı için atıl duruma geldiği bir ortamda Şahin’in Kaynaşlılılar için göstermiş oldu bu çaba alkış aldı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (9)
Üçköprülü 2 ay önce
Kaynaşlı ilçesine sözde bağlı olan üçköprü köyümüzde halı sahayı geçtim çocukların sallanacağı salıncak bile yok ama başkanımız sağ olsun boş şeylere yorum yapmaktan böyle konulara vakit ayıramıyor ey başkan lafa gelince din kitap diyorsun fakat verdiğin sözleri tutmuyorsun yaradan mevlam sormaz mı ??
kaynaşlı 2 ay önce
spora verdiği önemi mhp den ihracı kanıtladı zaten
cash81 2 ay önce
başkan bence sen kızların şortuyla ilgilen
Kapıya tabela as başkan 2 ay önce
Kısa şortlu erkek bile giremez

Yaz.
Düzceli 2 ay önce
Öncü şeriatçı diye yorumladım
ENGİN VATANSEVER 2 ay önce
inşAllah spor alanlarına başı açık kızların girmesi yasaktır diye tabela astırmamıştır.
emin akın ABAĞBA 2 ay önce
teşekkürler başkan selamlar
ALİ 2 ay önce
KAYNAŞLIDA BAŞKAN OLACAK EN SON KİŞİ SENSİN NASIL BAŞKAN OLDUN HAYRET.BAYAN SPORCULARIDA SEVİYORMUSUN ONLARADA HİZMET EDİYORMUSUN.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın