banner851

banner955

BAŞKAN ŞAHİN’DEN AÇIKLAMA

Kaynaşlı’nın Şimşir Mahallesi’nde bulunan ve toplanmayan çöpler nedeniyle vatandaşların şikayet ettiği park ile ilgili Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den açıklama geldi. Parkın okula ait olduğunu ve belediye ile bir alakası olmadığını belirten Başkan Şahin , belediyeye ait parkların tertemiz olduğunu ifade etti.

Kaynaşlı 27.07.2020, 12:15 27.07.2020, 12:37
3831
BAŞKAN ŞAHİN’DEN AÇIKLAMA
banner1032

Kaynaşlı Şimşir Mahallesi’nde bulunan okulun bahçesindeki park toplanmayan çöpler nedeniyle şikayet konusu olmuştu.

Öncü Haber’in gündeme getirdiği parktaki çöp sorunu ile ilgili Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den açıklama geldi.

Söz konusu parkın okula ait olduğunu belirten Başkan Şahin, parkın belediye ile alakası olmadığını aktardı. Başkan Şahin birilerinin parkı sırf muhalefet olsun diye pisleterek fotoğraflarını  basın ile paylaştığını  iddia etti.

Kaynaşlı Belediyesi’ne ait parkların pırıl pırıl olduğunun altını çizen Başkan Şahin “Gelin belediyenin parklarını gezip, fotoğraflandın. Her taraf tertemiz pırıl pırıl” ifadelerini kullandı.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin yaptığı açıklamada şunları belirtti: “Okulun içinde, okula ait bir kamelya. Belediye ile ne alakası var. Birisi sırf muhalefet etmek için orayi pisletip fotoğrafını size gönderiyor. Siz de haber yapıyorsunuz. Gelin belediyenin parklarını gezip, fotoğraflandın. Her taraf tertemiz pırıl pırıl.”

NE OLMUŞTU?

Kaynaşlı Şimşir Mahallesi’nde bulunan çöpler içindeki park, belediyenin ilgisizliği nedeniyle kullanılamaz halde kaderine terk edildi.

Kaynaşlı Şimşir Mahalesi’nde ilk ve ortaokulun bahçesinde bulunan, mahalle halkı ve özellikle de çocuklar için en önemli sosyal alanlardan olan park, çöpler içinde kaldı.

Öte yandan bakımsızlıktan kullanılamaz hale gelen parkta bulunan kamelyalar ve çocuk oyun alanları ise kaderine terk edildi. Parkta ne oturulacak alan kaldı, ne de çocuklar için salıncak.

Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na görüntüleri ulaştıran duyarlı bir vatandaş duruma isyan etti. Parkın son halinden şikayetçi olan vatandaş, Kaynaşlı Belediyesi’ni ilgisizlikle suçlarken, hem belediyeyi hem de vatandaşları duyarlı olmaya çağırdı.

Yorumlar (23)
Slmkum 2 yıl önce
Syn başkan seninle oynuyolar bunlar basit olaylar kır zencirini
Düzceli 2 yıl önce
Yorumlara bakılırsa çöpleri yerlere atanlara kabahat bulmak zor. Zira bu milletin medeniyet anlayışı orasını burasını açıp gezen kadınlardan ibaret.
Kamil bayindir 2 yıl önce
Peki o çöpleri oraya atan insan görünümlü mahluklarin hiç suçu yok yuklenin başkana şerefsiz doldu ortalik
DZCL 2 yıl önce
orada zengin aileler olsun bak nasıl belediyeyi balıyo...kapılarının önünü bile sularlar....
TEKSASLİ VEDAT81 2 yıl önce
Guzelmis la beni de bağlamaz ben köprü otoyol otopark tarık aydınlatması yol kullanmıyorum diyip cimere yazıyım vergi felan odemeyeyim mantığa bak.
Okul Teksas da sanki de ama hayır diye yurtdışına para toplanır önce kendinizi yamugunuzu düzeltin sonra başkalarını duzeltirsiniz.
Düzce li 2 yıl önce
Okullar tatil birisi bu adama anlatsın
Ayhan bayrak 2 yıl önce
Birol başkan haklı o mahallenin okul bahçesine başka yerden gelen insanlarmı pisledi oranın velileri ve öğrencileri yapmıştır.
duzcelı 2 yıl önce
koskoca beledıye baskanının verdıgı cevaba bak sankı okul yunanıstan sınırları ıcınde
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
az bulutlu