banner851

banner614

BAŞKAN ŞAHİN’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den Koronavirüs salgını ve kısıtlamalar nedeniyle zor günler geçiren ilçe esnafına destek geldi. Şahin, belediyenin kiracısı olduğu esnaflardan, kapalı kaldıkları süre boyunca kira bedeli almayacaklarını duyurdu.

banner846
Kaynaşlı 22.11.2020, 12:14 22.11.2020, 12:25
1807
BAŞKAN ŞAHİN’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ
banner844

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Covid-19 salgını, Türkiye’de en çok esnaf kesimini etkiledi. Salgınla mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından Türkiye’nin 81 İl Valiliğine gönderilen yeni kısıtlama kararlarına göre paket servisi yapmayan lokanta, kahvehane ve düğün salonları, 2’inci bir emre kadar kapalı tutulacak.

Salgının daha çok yayılmasını önlemek amacıyla alınan bu kararlar, bu sektörlerdeki esnafın bellini bükerken, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den örnek bir adım daha geldi. Şahin resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, belediyenin kiracısı olan bu tür işyerlerinden kısıtlamalar kalkana kadar kira almayacaklarını duyurdu.

Şahin yaptığı açıklamada, “Belediyemizin kiracısı olup da, Koronavirüs tedbirleri kapsamında işyerlerini kapatmak durumunda kalan esnaflarımızdan, kapalı kaldıkları süre boyunca kira alınmayacaktır” dedi.

Yorumlar (5)
vatandaş 6 ay önce
halkın parasını birkaç kişiye peşkeş çekiyorsun kendi cebinden kiraları karşıla da takdir edelim
Düzceli 6 ay önce
Sayın başkanım hizmetinizde başarılar diliyorum.kaynaşlı için yaptığınız bu feedakarlıktan tdolayısıyla teşekürler ederim.keşke bu anlayïşı düzce belediyesi başkanïda göstermiş olsa saygılarımla başkanım
esnaf 6 ay önce
Pazaryerlerine zam zam zam. Sağol başkan (!)
Düzceli 6 ay önce
Kişilik ve yönetici olarak beğendiğim bir insan Allah cc. yolunu açık etsin böyle yöneticilere ihtiyacımız var neyse o binbir türlü kıvırtan yöneticilere değil parti falan gözetmesin Kaynaşlı halkı başkanlarına sahip çıksınlar arkasında dursunlar.
Pireye kızıp 6 ay önce
Yorgan yakıyorsun sn başkan, sana olan sevgimizi heder etme. Yanlış adamlarla birlikte olacagina yanlız olmak sana daha çok kazandırır. Su anki yaptığın açıklamanın gözümde hic bir değeri yoktur. Aklıma gelen feto (abd) mu finanse ediyor acaba
12°
hafif yağmur