banner851

banner614

BAŞKAN TELEFON NUMARASINI PAYLAŞTI

banner619

Cumartesi günü başlayan kar yağışı Pazar günü etkisini artırarak devam ediyor. Kaynaşlı Belediyesi 9 aracı ile çalışmalarına aralıksız devam ederken, Başkan Şahin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şahsi telefon numarasını paylaşarak acil durumlarda kendisinin ve beyaz masanın aranmasını istedi.

banner846
Kaynaşlı 09.02.2020, 12:25 09.02.2020, 12:50
8475
BAŞKAN TELEFON NUMARASINI PAYLAŞTI
banner844
Düzce’yi etkisi altına alan kar yağışı yoğun bir şekilde devam ediyor. Düzce şehir merkezinde ve mahallelerde kar ile ilgili herhangi bir çalışmanın yapılmadığı görünürken, Kaynaşlı Belediyesi 9 aracı ile çalışmalarına devam ediyor.Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, belediye ekiplerinin 24 saat görev başında olduklarını belirtti.
Şahin yaptığı açıklamada, yoğun kar yağışının olduğu ilçede 9 araç ile aralıksız bir şekilde çalışmalarına devam ettiklerini ifade etti.
Şahin, sosyal medya hesabı üzerinden şahsi telefon numarasını paylaşarak, “Acil durumlarda 153 Beyaz Masa ve bana ulaşabilirler”dedi.
Yorumlar (22)
R.T 1 yıl önce
Gönüllerdesin sayın başkanım
Öncü Tarafsız Ol 1 yıl önce
Kimi kurtarmaya çalışıyorsunuz Öncü.Tarafsız olun yaptıklarından sonra temizlemeye çalışma çabaları neden.?
O 1 yıl önce
HELAL OLSUN BAŞKIANIM
vwe 1 yıl önce
verdşn çoşkuyu gene öncü,
Turkuaz 1 yıl önce
O yüzdenmi kaynaşlının içi berbat
Halk 1 yıl önce
Adam gibi adam birol başkan
Vatandaş 1 yıl önce
Birol başkanım teşekkür ederim hizmet halk neyse Hak a da odur
Kaynaşlılı 1 yıl önce
Allah aşkına kendi evinin haricini açtırmadan daha belediye meydanını açtırmadan fotoğrafçıyı görünce hemen foto çektiren bu adama inan mayın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
kapalı