banner851

banner614

ÇAKIR, KEŞİR VE HALİL MEMİŞ İLE GÖRÜŞTÜ

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Bayram Parlak ile birlikte, ilçede devam eden yatırım ve hayata geçirilecek projeler ile ilgili Ankara’da temaslarda bulundu.

banner846
Kaynaşlı 18.12.2020, 13:00
1702
ÇAKIR, KEŞİR VE HALİL MEMİŞ İLE GÖRÜŞTÜ
banner844

Yürüttüğü başarılı çalışmalar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçenin kalkınmasına ve seçim döneminde verdiği projelerin hayata geçirilmesine yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

İlçede devam eden yatırım ve hayata geçirilecek projeler için AK Parti İlçe Başkanı Bayram Parlak ile birlikte Ankara’nın yolunu tutan Başkan Şahin, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir ile Mahalli İdareler Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanı Eski Başkontrolör Halil Memiş’i makamlarında ziyaret etti.

İlk ziyaretini Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'e düzenleyen Şahin, ilçenin sorunları ve yürütülen çalışmalar hakkında kendisine bilgi verdi. Ziyarette Keşir’e Kaynaşlı ilçesinin her noktasında çalışma yapıldığını anlatan Şahin, ayrıca kendilerine verdikleri destekten ötürü Keşir’e teşekkür etti.

Milletvekili Ayşe Keşir ise, ilçede yaptıkları çalışmalardan Başkan Şahin’e teşekkür ederek, “Düzce’nin ve hemşehrilerimizin sorunlarını çözme noktasında çalışmalarımıza devam edeceğiz. İlçede gerçekleştireceğiniz her türlü çalışma için, bölge milletvekili olarak her zaman size desteğimizi vereceğiz” diye konuştu.

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakırı’da ziyaret eden Şahin, ilçede hayata geçirecekleri bazı projeler ile ilgili Çakır’dan destek sözü aldı.

Şahin, Milletvekili Çakır’ı ziyaretinin ardından Mahalli İdareler Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanı Eski Başkontrolör Halil Memiş’i ziyaret etti.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Osman 6 ay önce
Sen yanlış vekilleri ziyaret etmişin Birol Başkan. Onlar Düzce'yi bayramdan bayrama hatırlayan vekiller. Beraber anca şov yaparsınız twitterdan. Ümit Yılmaz'ı bul. Olmadı Mahmut Tanal'a bi seyirt. İkisi de sana yüz vermezse de dön gel geri. Benzin yakma boşa bari.
Kemal kaya 6 ay önce
Boş geziler bunlar
16°
az bulutlu