banner851

banner955

ÇOCUKLARA ŞEKER VE MASKE DAĞITILDI

Korona virüs salgını nedeni ile 3 aydır evlerde kalan çocukların sınırlandırılmasının kaldırılmasının ardından sokaklara çıkan çocuklara Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin maske ve şeker dağıttı.

Kaynaşlı 16.06.2020, 13:30 16.06.2020, 13:18
475
ÇOCUKLARA ŞEKER VE MASKE DAĞITILDI

  Korona virüs salgını tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı 18 yaş altında ki çocukların sokağa çıkmalarını kısıtlamıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan normalleşme süreci kapsamında 18 yaş altında ki çocukların sokağa çıkma kısıtlamasını kaldırdı.

Sınırlamanın kaldırılmasının ardından Kaynaşlı’da çocuklar sokaklara çıkmaya başladı. Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’de çocukların sokağa çıkmaları ile birlikte belediye ekiplerince çocuklara maske dağıtılmasının talimatını verdi.

 Çocuklara maske dağıtılırken, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’de ilçe genelinde incelemeler de bulunurken, çocuklara şeker ve maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Şahin, “ Kısıtlamanın ardından çocuklar sokaklara çıkabildi. Sokaklar, parklar cıvıl cıvıldı. Gençlerimize maskelerini dağıtarak, hijyen kurallarına uymaları, ellerini bol bol yıkamaları, sosyal mesafeyi korumaları konusunda uyarı ve hatırlatmalarda bulunduk. İnşallah korona virüsü kısa süre içerisinde atlatacağız” ifadelerinde bulundu.

Başkan Şahin çalışma yapılacak sokaklar inceledi 

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçenin dört bir yanında sokaklarda yapılacak kilit parke çalışmaları öncesinde sokaklarda incelemelerde bulundu. 

 

Kaynaşlı’da sokaklar kilit parke taşları ile yenilenecek. Yenileme öncesinde Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, düzenleme yapılacak sokaklarda incelemelerde bulundu.

Vatandaşların yollardaki sıkıntılarının kısa sürede çözülmesi için yetkililere talimat veren Başkan Şahin, “İlçemiz Mavi sokak, Martı sokak, Kahveci sokak, Özer sokak, Barış sokak, Ceviz sokak, Şehitlik sokak, Mezarlık sokak, Güvercin sokak ve 57. Sokak' da kilit parke taşı yapımı öncesi yerinde incelemelerde bulunduk. Kısa süre içerisinde bu sokaklarımızın dışında sıkıntılı olan noktalarda da sokaklarımıza kilit parke taşı döşeme çalışmaları yapacağız” dedi. 

Yorumlar (7)
maver 2 yıl önce
Fotoğrafları delil kabul edip ceza kesilmeli bu arkadaşa. Bu arada maske dağıtımına teşekkürler.
Ahmet 81 2 yıl önce
Başkan çocukların karşısına çıkarken bari keşke sende maskeni taksaydın....
gören göz 2 yıl önce
Sen belediye başkanı olarak vatandaşa örnek ol. Düzcede maske takmadan sokağa çıkmak yasak değil mi. O dağıttığın maskelerden bir tane de sen tak. Bu hizmeti yaparken seni uyarmadılar mı. Ondan sonra gel vatandaştan maske takmasını bekle
81bjk 2 yıl önce
Hanı maske?!!! Nerede
Receb ben 2 yıl önce
Şovmen
vatandaş 2 yıl önce
Başkan bey kendisi niye maske takmıyor?
ÖRNEK 2 yıl önce
Başkan örnek olmak istiyorsan ilk kendin tak maskeni.
15
açık