banner851

banner955

DÜZCE BELEDİYESİ KEDİNİN İMDADINA YETİŞTİ…

Kaynaşlı ilçesinde çatıda mahsur kalan kediyi, Kaynaşlı Belediyesi’nde sepetli ve merdivenli aracın olmaması nedeniyle Düzce Belediyesi İtfaiyesi ekipleri kurtardı. Bu durumda itfaiye ekiplerinin Kaynaşlı ilçesinde oluşabilecek acil durumlara nasıl müdahale edileceğini akıllara getirdi.

Kaynaşlı 28.11.2021, 18:37 29.11.2021, 18:37
2228
DÜZCE BELEDİYESİ KEDİNİN İMDADINA YETİŞTİ…

Kaynaşlı ilçesinde 4 gündür çatıda mahsur kalan kediyi kurtarmak için vatandaşlar Kaynaşlı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nden yardım istedi.

4 gündür kedinin kurtarılması için Kaynaşlı Belediyesi’ni arayan vatandaşlar, itfaiye ekiplerinden sepetli merdivenli araçlarının olmadığı ve bu nedenle kediyi kurtaramayacakları cevabını aldı.

Kedinin çatıda mahsur kalmasına dayanamayan vatandaşlar, bu kez de Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünden yardım talebinde bulundu. 

Bunun üzerine Kaynaşlı Belediyesi itfaiyesi ile birlikte Düzce Belediyesi İtfaiye ekipleri, binanın çatısına çıkarak kediyi kurtardı.

Kurtarılan kedi, tedaviden geçirilmek üzere Düzce Belediyesi Hayvan Barınağına götürüldü.  

Öte yandan, Kaynaşlı ilçesinde merdivenli ve sepetli aracın bulunmaması nedeniyle, İtfaiye ekiplerinin çıkabilecek büyük yangınlara karşı, nasıl müdahale edeceği ise merak konusu oldu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (7)
e e 13 ay önce
kaynaşlı belediye başkanı harbiden lüzumsuz adam
Zxx 13 ay önce
İnsanlıktan nasibini almamış insanlar bi kediyi ordan kurtaramadılar illa halk mi biseler yapsın biselerin peşinden koşsun yazık size belediye olcaksınız bide
AKPAydin 1 yıl önce
Olsun başkanımız geziyor ziyaretlerde bulunuyor o bize yeter.. ah kaynaşlı ah sen hakkettin bunu.. Demek ki bir yangın çıksa düzceyi bekleyeceğiz gelsin de kurtarsın diye..
dzcli 1 yıl önce
başkan sagda solda ahkam kesecegine denetim yapsın
Vatandaş 1 yıl önce
başkan bir tane de olsa bulundurmalı ilçede
Tatar ramazan 1 yıl önce
Park bahçe boya badana ve kaldırım taşı döşemeyi marifet diye boy boy rekkam yapan siyasetçiler alkışlar size....
duzcelı 1 yıl önce
partıler ustu sayın pek kıymetlı beledıye baskanı nası bu eksıklıgı farketmemıs hayret dogrusu
Yeni Sayımız