banner851

banner955

EKİPLER HAZIR BEKLETİLİYOR

Kar yağışı ile birlikte ilçede olumsuzlukların yaşanmaması adına ekiplerin çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü ifade eden Kaynaşlı Belediye başkanı Birol Şahin, vatandaşlara "Karın keyfini çıkartın" dedi.

Kaynaşlı 15.02.2021, 13:20
738
EKİPLER HAZIR BEKLETİLİYOR

Sınırları içinde Türkiye’nin en önemli karayolu geçişi olan Boludağı geçişinin bulunduran Kaynaşlı İlçesi’nde kar yağışı nedeniyle belediye ekipleri hazır bekletiliyor.

İlçede yoğun kar yağışına bağlı olarak şimdilik herhangi bir olumsuzluk olmadığını belirten belediye başkanı Birol Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, belediye ekiplerinin yaşanması muhtemel olumsuzluklara karşı hazır bekletildiğini belirterek, ilçe halkına karın keyfini çıkartın dedi.

Birol Şahin, “Beklenen kar yağışı nedeniyle yaşanacak olumsuzluklara karşı 7/24 Kaynaşlılı hemşerilerimizin hizmetindeyiz. Yolların açık olması, ulaşımın aksamaması ve vatandaşlarımızın zorluk yaşamaması için çalışmalara başladık ve tüm tedbirleri aldık. Özlediğimiz kar bereket olsun, keyfe dönüşsün inşallah” dedi.

(İHA)

banner844
Yorumlar (2)
kaynaşlı 2 yıl önce
bundan belediye başkanı değilde çok iyi bir şovmen olur en yaptığı iş bu
Aydinlardan 2 yıl önce
Doğru çok hazır belediye. Dün yağan az kara rağmen merkezdeki sokakları bile öğleden sonra açtılar. müthiş belediyecilik devam ediyor..
Yeni Sayımız