banner851

banner955

HALKIN BİLİNÇLENDİRİLMESİ SAĞLANIYOR…

İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ‘Bi Hareketine Bakar Hayat’ projesi kapsamında, Kaynaşlı İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği tarafından, ilçenin dört bir yanına ve halkın görebilecekleri yerlere tanıtıcı broşür ve afişler asıldı.

Kaynaşlı 02.11.2021, 16:43
911
HALKIN BİLİNÇLENDİRİLMESİ SAĞLANIYOR…

İçişleri Bakanlığı tarafından, trafik güvenliğinin en üst noktaya taşınması için yapılan düzenlemeler, yükseltilen yol standartları, denetim faaliyetlerinin arttırılması gibi çalışmalarının yanı sıra trafik güvenliğiyle ilgili kamuoyu farkındalığını arttırmak için ‘Bi Hareketine Bakar Hayat’ mottolu proje hayata geçirildi.

Bu kapsamda, Kaynaşlı İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği tarafından, ilçenin dört bir yanındaki otobüs durakları, okullar, Kaymakamlık ve Belediye Başta olmak üzere tüm resmi kurumlara tanıtıcı broşür ve afişler asıldı.

Öte yandan yine Kaynaşlı İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği tarafından, kampanyanın, ‘Bilgilendirme’, ‘Kısa Videolar’, ‘Yaşayarak Görme’ fazlarına etaplar halinde halk ile paylaşılacak.

‘Bi Hareketine Bakar Hayat’ kampanyası ile ilgili bilgilendirmeler ise İçişleri Bakanlığınca düzenli olarak aktarılacak.

HABER: Savaş ARI…

Yorumlar (1)
Düzceli 1 yıl önce
Afişi tasarlayan arkadaş ilkokul terk heralde. Bi üniversite öğrencisine yaptırsaydınız daha iyi iş çıkarırdı.
Yeni Sayımız