banner851

banner955

İKİZ TORUNLARI OLDU…

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, dede olmanın mutluluğunu oldu. Şahin’in oğlu ve gelinin 10 gün önce ikiz çocukları dünyaya geldi.

Kaynaşlı 21.07.2021, 15:30 21.07.2021, 17:05
1329
banner986

Yaptığı sert çıkışlarla sadece Düzce’de değil, Türkiye’nin gündemine oturan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, çifte mutluluk yaşıyor. Şahin’in oğlu Muhammet Fatih ve gelini Bahar Şahin’in 10 gün önce biri kız biri erkek ikiz çocukları dünyaya geldi.

Şahin çifti, çocuklarının isimlerini Reyhan Zehra ve Muhammed Hamza verirken, Birol Şahin dede olmanın mutluluğunu yaşadı. İkiz torunlarının fotoğrafını kendisine ait sosyal medya hesabından paylaşan Şahin’e yüzlerce tebrik mesajı geldi.

Yaşadığı mutluluğu Öncü Haber Merkezi ile paylaşan Başkan Şahin, “Oğlum ve gelinimin bundan 10 gün önce birisi kız, birisi de erkek ikiz çocukları dünyaya geldi. Ailem ile birlikte büyük mutluluk yaşıyoruz. Allah bütün çocuklarımıza uzun ömürler versin. Dede olmak gerçekten çok güzel bir duygu, inşallah sağlıklı bir şekilde vatanlarına ve milletlerine hayırlı evlatlar olurlar” dedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)
31
açık