banner851

banner614

İLÇEDE SOKAK HAYVANLARI İÇİN MAMA VE YEM BIRAKILDI

Kaynaşlı Belediyesi ekipleri, bu kez sokak hayvanları için sahaya indi. 4 günlük sokağa çıkma yasağı nedeniyle yeteri kadar beslenemeyen sokak hayvanları için kolları sıvayan Kaynaşlı Belediyesi ekipleri, sokak hayvanları için ilçe merkezi başta olmak üzere tüm mahallelerdeki parklara kuru mama, yem ve su bıraktı.

banner619
Kaynaşlı 02.01.2021, 15:30
465
İLÇEDE SOKAK HAYVANLARI İÇİN MAMA VE YEM BIRAKILDI

Tüm dünyada etkisini sürdüren Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında 31 Aralık 2020 Perşembe günü saat 21.00'de başlayan ve 4 Ocak 2021 Pazartesi günü saat 05.00'de sona erecek olan sokağa çıkma kısıtlaması en çok sokak hayvanlarını etkiledi.

Sokaklarda yiyecek bulmaktan zorlanan sokak hayvanlarının beslenmesi için sahaya inen Kaynaşlı Belediyesi ekipleri, kent merkezi başta olmak üzere, tüm mahallelerdeki parklara kuru mama, su ve yem bıraktı. Bu durum ilçedeki tüm hayvan severlerin beğenisini toplarken, sokak hayvanlarını besleme çalışmalarının kısıtlama bitene kadar devam edeceği öğrenildi.  

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, “Siz evlerinizde iken sokaklar ve minik dostlarımız bize emanet. Sokağa çıkma kısıtlaması boyunca ekiplerimiz Kaynaşlı ilçesimim her yerindeki can dostlarımıza mama götürmeye aralıksız devam ediyor” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)