banner614

İNSAN TRAFİĞİNİN OLDUĞU ALANLAR KÖPÜKLÜ SUYLA YIKANDI

banner619

Kaynaşlı Belediyesi ekipleri Başkan Birol Şahin’in talimatıyla sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle dışarıda olmasını bilerek ilçe genelindeki cadde ve sokakları önce köpüklü suyla yıkadı, ardından dezenfekte işlemi uyguladı.

Kaynaşlı 12.12.2020, 16:32
8244
İNSAN TRAFİĞİNİN OLDUĞU ALANLAR KÖPÜKLÜ SUYLA YIKANDI
banner785

Yeni tip koronavirüs (COVİD-19) salgınının zirve yapmasının ardından Kaynaşlı Belediyesi ilçe genelindeki mücadele çalışmalarını bir üst seviyeye taşıdı.

İlçe genelinde dezenfekte çalışmasına ağırlık veren Kaynaşlı Belediyesi, hafta sonu uygulana 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasını da fırsat bilerek ilçede genel temizlik yaptı.

Belediyeye bağlı ekipler özellikle insan trafiğinin yoğun olduğu otobüs durakları ile çöp konteynerleri dezenfekte etti. Caddeler, sokaklar ve kaldırımlar da arazözler eşliğinde tazyikli suyla yıkandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (4)
? 2 ay önce
biz daha göremedik böyle bi hizmet köyümüzde
JAA 71 2 ay önce
Bu şekilde sokakları yıkmanın virüs bulaşımının önlenmesi yönünden hiç faydası olmadığı gibi kimyasallar doğayı kirletiyor lar. İlgili ilgisiz her konuda fikir beyan etmek yerine işlerine baksalar bilirler.
Esnaf 2 ay önce
Allah aşkına bırakın şu deterjan ile yol yıkamayı. Bunun hiçbir şeye faydası olmadığı gibi hem su israfı yapıyorsunuz hem de doğayı kirletiyorsunuz. Yağmurlu havada yol yıkamak nedir ? Böyle hizmet olmaz.
Remzi Doğan 2 ay önce
Bildiğin reklam kokan hareketler dererjanlı su ile sokak yıkamak o su sonra dere yatağına gidiyor kimyasal su balıklara giriyor ...bırakın bu işleri bence
10°
kapalı