banner851

banner614

ISLAH ÇALIŞMASI YAPILACAK…

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, geçtiğimiz hafta Kaynaşlı ilçesinde meydana gelen sel felaketinin ardından kolları sıvadı. Başkan Şahin, ilçede yağmur hattı ve dere yatakları üzerinde ıslah çalışması yapılacağının bilgisini verdi.

banner846
Kaynaşlı 23.06.2021, 14:45 24.06.2021, 15:40
1012
banner844

Kaynaşlı ilçesinde geçtiğimiz hafta kuvvetli yağışlar nedeniyle ard arda sel felaketi yaşanmıştı. Özellikle ilçeye bağlı Çele Mahallesi'nde ev, işyeri ve ekili tarım alanları sel felaketi ile birlikte sular altında kalırken, büyük çapta maddi hasar meydana gelmişti.

Yaşanan sel felaketinin ardından Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, yağmur suyu, isale hatları ve dere yataklarında ıslah çalışması başlatılacağını belirtti.

Yağmur suyu isale hatları ile dere yataklarında inceleme yapan Şahin, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Kaynaşlımız için kalıcı çözümler üretiyoruz. Yağmur hattı ve dere yatakları üzerinde daha önceden ıslahı yapılan alanlarda biriken çeşitli atık, çöp, organik ve inorganik maddeleri temizlemek ve kalıcı çözüm için tespit ettiğimiz sorunları yerinde inceledik. Kaynaşlı Belediyesi olarak tüm gücümüzle halkımızın yanında olmaya gayret ediyoruz” dedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
AydinK. 1 ay önce
Yüce Allah'ın emirlerini reklam için paylaşacağına önce kul hakkı yememeyi öğren. 2 yıldır yaptığın hiçbir şey yok ama kendinin ve ailenin cebini doldurdun.. Nasıl hesabını vereceksin bunların..
:) 1 ay önce
kralettin adam nerden bilsin böyle bir dogal afet olacağını cash81 ses senden geldigine göre hangi düğmeye bastığı belli
kralettin 1 ay önce
Kaynaşlı ufacık yer, her 2-3 yılda bir Kaynaşlıda su baskınları oluyor buna benzer. 20 yılda bir olana afet denir ama sık sık yaşanan birşeyden sürekli zarar görüyorsan buna afet denmez ahmaklık denir.
cash81 1 ay önce
hangi düğmeye bastı merak ettim ya yalandan geziyo poz veriyo
kralettin 1 ay önce
Başkan milletin giyim kuşamına karışacağına 2 yıldır bu işlere baksaydın, hiç bu felaket olmazdı