banner851

banner614

KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Kaynaşlı Belediyesi, dün akşam saatlerinde bastıran kar yağışı nedeniyle teyakkuza geçti. Belediye ekipleri, ilçe merkezinde yolları açık tutabilmek çalışmalarını sürdürüyor. Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, belediye ekiplerinin 24 saat esasına göre çalıştıklarını söyledi.

banner619
Kaynaşlı 17.01.2021, 11:30 17.01.2021, 15:08
565

Bolu Dağı’nın en önemli geçiş noktalarından olan Kaynaşlı ilçesinde, belediye ekipleri kar yağışının ilk başladığı andan itibaren çalışmalarını sürdürüyor. Mahallelerde ve ara sokaklarda çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri, aynı zamanda kapanan köy yollarını açmak için de İl Özel İdaresi ekiplerine destek veriyor.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, sahada 8 araç ve 16 personelle karla mücadele çalışmalarına devam eden Belediye ekiplerinin 24 saat esasına göre çalıştıklarını söyledi.

Belediye ekiplerinin karla mücadele çalışmaları ile ilgili kendisine ait sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Şahin, “İlçemizde kar yağışı başladı. Belediyemizin Kar ile mücadele ekipleri 24 saat esasına göre çalışmalarını sürdüreceklerdir” dedi.

Acil durumlar için Cep Telefon Numarasını Paylaştı

Başkan Şahin ayrıca, ilçedeki vatandaşların acil durumlarda kendisini arayabilmeleri için telefon numarasını paylaşarak, “Acil durumlarda Belediyemiz Beyaz Masa 153 numaralı telefonu, ya da şahsımı 0505 061 00 81 numaralı cep telefonundan arayabilirler” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)