banner851

banner955

KAYNAŞLI BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Kaynaşlı Belediyesi ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürürken, vatandaşların talep ettiği noktalarda da park yapımlarını hızlandırdı. İlçe belediyesi son olarak Sarıyer Mahallesi’nde yeni parkı vatandaşların hizmetine açtı.

Kaynaşlı 28.09.2020, 14:15 28.09.2020, 14:21
3364
KAYNAŞLI BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
banner1032

Kaynaşlı’yı geliştirmek için var gücü ile çalışan Belediye Başkanı Birol Şahin, vatandaşların istekleri doğrultusunda çalışmalar yapmaya devam ediyor. İlçe Belediyesi ekipleri talep edilen bölgelerde alt ve üst yapı çalışmaları yapılırken, Sarıyer Mahallesi’nde de bir park çalışması yapıldı.

Daha önce vatandaşlar Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den bir park isterken, park ve bahçeler müdürlüğüne bağlı ekipler Sarıyer Mahallesi içerisinde belirlenen noktaya Çocuk oyun ve aile parkı yaptı.

Park içerisinde açık ve kapalı kamelya, spor aletleri, ağaçlandırma alanları, peyzaj, çit teli ve ışıklandırma çalışmaları tamamlandı. Yapılan çalışmaların ardından park halkın hizmetine açıldı.

(İHA)

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (3)
Simsirli 2 yıl önce
Şimşir mahallesinde bir tane park yok ama her yer çocuk. Bizzat talep ettiğimiz halde ilgilenen olmadı darısı Simşir MH başına
Veysel mercan 2 yıl önce
Birol başkani iyi tanırım çok çalışkandır her şeyiyle kaynaşlı için
aydinlarincocugu 2 yıl önce
başkan çok iyi işler yapıyorsun sayende istihdam arttı helal olsun iyi ki seni seçmişiz sen kralsın.
20
az bulutlu