banner851

banner614

KAYNAŞLI BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

banner619

Düzce’de koronavirüs salgını ile ilgili en etkin mücadeleyi Kaynaşlı Belediyesi veriyor. Belediye Başkanı Birol Şahin’in talimatıyla TOKİ Konutları ve Kalıcı Konutlarda ki tüm apartmanlar dezenfekte edildi.

banner846
Kaynaşlı 22.04.2020, 11:45
752
KAYNAŞLI BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
banner844

Tüm dünyada büyük bir kabusa dönen Yeni Tip Koronavirüs (Covid – 19) salgınında, vaka ve ölü sayısı her geçen dakika artmaya devam ediyor. Salgına karşı tüm Türkiye’de olduğu gibi, Düzce’de de büyük bir savaş veriliyor. Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi başta olmak üzere ilçe kaymakamlıkları ve Belediyeler, salgına karşı tedbirlerini en üst seviyelere kadar çıkartmış durumda.

Salgının ilk Türkiye’de görülmesinin ardından, tedbirlerini arttıran Kaynaşlı Belediyesi de yaptığı çalışmalar ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. İlçe merkezinde halkı toplu bulunduğu alanlar başta olmak üzere, çocuk oyun alanları, okullar, camiler, toplu taşıma araçları, ticari taksiler, otobüs durakları, cadde ve sokaklar da dezenfekte çalışmaları yapan Kaynaşlı Belediyesi, aynı zaman da evlerinden dışarıya çıkamayan 65 yaş ve üstü yaşlıların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Kaynaşlı Belediyesi bunun yanında da toplu yaşam alanları olan TOKİ Konutları ve Kalıcı Konutlar da dezenfekte çalışması yaptı. Belediye Başkanı Birol Şahin’in talimatı ile yapılan çalışmalarda, binaların girişleri ve merdiven korkulukları başta olmak üzere tüm dairelerin kapı ve kapı kolları ile insan elinin değdiği tüm alanlar dezenfekte edildi. Bu çalışma Kaynaşlı halkını memnun ederken, Belediye yetkilileri yapılan çalışmaların artarak devam edeceği bildirildi.

Yorumlar (6)
Seyda 1 yıl önce
Düzce belediye başkanı var mı?...nerelerde...belediye başkanlığı millete hizmet ile olur...demircan veya şahin duzceye görevlendirilemezmi?..böyle bir imkan varsa cumhurbaşkanınızdan istiyoruz...1 senedir sadece yıkmak ve resim çektirmek dışında düzce belediye başkanını
Ae 1 yıl önce
Düzce merkezde bekleriz
Düzceli 1 yıl önce
Düzce belediyesi yetkilileri görün utanın hizmet yapmayı bilenle bilmeyen bir olurmu.Doktor boy boy resim çekim kameralarla gezeceğine konutlarda hizmet yapın.Hastane kervan arasına sıkıştınız.
Gaynaslili 1 yıl önce
Birol BASKAN GIBI BASKANDIR
düzceli sürücü 1 yıl önce
düzcede niye yapılmıyor aynı işlem
Ceyda 1 yıl önce
Köylere de yapılsın lütfen...
23°
açık