banner614

“KAYNAŞLI VE HALKIMIZ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, kurum içi performansı arttık amacıyla belediye personeli ile koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi.

banner846
Kaynaşlı 15.11.2020, 11:45
974
“KAYNAŞLI VE HALKIMIZ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”
banner844

Yaptığı başarılı çalışmalar ve performansı ile Düzce’de dikkatleri üzerine çeken Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, kurum içi performansı arttırmak ve ilçede yürütülen çalışmaların aksamadan yürütülmesi için Belediye personeli ile koordinasyon toplantısı yaptı. Toplantıda, Kaynaşlı ilçesi ve halka daha iyi hizmet verilebilmesi, yürütülen çalışmaların özveri yapılması ve hizmetlerin aksamaması için belediye personelini uyaran Şahin, “Kaynaşlı ve halkımız için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Kaynaşlı ilçesinin sorunlarının da masaya yatırıldığı toplantıda, sorunların çözümü noktasında yapılacak çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Şahin, “Kurum içi mesai arkadaşlarımız ile bir araya gelerek koordinasyon toplantısı yaptık. Toplantıda Belediyemizin çalışma usul ve esasları ile vatandaş odaklı hizmetlerin aksamadan yürütülmesi konusunda bilgi alışverişinde bulunduk” diye konuştu.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (5)
Cansız 8 ay önce
RAHMETLİ MEMETALİ VARDI DERDİKİ HEP YALAN YALAN İYİBECERİYOR BAŞKAN GELDİĞİ GÜNDEN BERİ ADETA MAKİNA ÖNCÜDE KALİTELİ ÇANAK
Garip 8 ay önce
Kaynaşlı kokuşuyor kendi ekibine kaynaşlı peşkeş çekiliyor yaptığı bir ek hizmeti anlatın lütfen kaynaşlıya hergün aparlodan icra tehdidinden başka bir işmi yapmış ama siz medya okadar şişiriyorsunuzki kendi bile şaşırıyordur pasta kaymaklı galiba hani diyoya hak işte hak var mizan var cehennemde ateş yok her kes kendi burdan götürür dedikodu şurasısınz
Osman 8 ay önce
Adamın %80'i şov. Ama yine de Düzce'de en çok çalışan siyasetçilerden. Diğerleri ne kadar rezil durumda siz düşünün.
Düzceli 8 ay önce
Birol Şahin haberlerde çalışmış gibi gözüksede el altındandan esnafı sömürüyoor. Yazıklar olsun..
Murat 8 ay önce
Birol Şahin bütün ümitleri bitirdi, ağzıyla kuş dutsa ona bir daha oy yok. Bizim verdiğimiz oylarla gidip Davutoğlu' nun egosunu tatmin eden adama bir daha güvenilmez.
18°
parçalı az bulutlu