banner851

banner614

KAYNAŞLI’YA NOTER GETİRDİ

banner619

Belediye Başkanı Birol Şahin’in girişimleri neticesinde Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde büyük bir eksiklik olan noter sorunu çözüldü. Şahin’in yoğun temasları sonucu Kaynaşlı’ya noter ataması yapılması sayesinde artık Kaynaşlılılar noter işlemleri için merkez ilçeye gitmek zorunda kalmayacak.

banner846
Kaynaşlı 06.11.2020, 10:42 14.11.2020, 16:00
1578
KAYNAŞLI’YA NOTER GETİRDİ
banner844

21 bin nüfusuyla Düzce’nin en büyük ilçelerinden biri olan Kaynaşlı’da yıllardır kanayan yara için adım atıldı. Noter bulunmayan ilçede yaşayan vatandaşlar noter işlerini Düzce Merkez’e gelerek yapmak durumunda kalıyordu. Bu duruma seyirci kalmayan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’in girişimleriyle Kaynaşlı’ya noter ataması gerçekleştirildi.

Şahin, müjdeli haberi “Kaynaşlı ilçemize noter ataması yapılmıştır. Halkımıza hayırlı olsun. Daha önce girişimlerimiz sonrası pasaport ve ehliyet verilmeye başlanmıştı. Sırada plaka var” ifadeleriyle duyurdu.

Yıllardır ilçede noter olmamasının eksikliğini yaşayan Kaynaşlılılar, sevindirici haberin ardından Başkan Şahin’e teşekkür mesajları yağdırdı. Başkan Şahin de bu ilgiye “Çok teşekkür ederim. Halkımızın hizmetkârı olmak bizim için büyük bir şereftir.” sözleriyle karşılık verdi.

Öte yandan Kaynaşlı’ya ataması gerçekleştirilen noterin 2021 yılı Ocak ayı itibariyle Kaynaşlılar’a hizmet vermeye başlayacağı öğrenildi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (4)
Esnaf 6 ay önce
Esnafı yedi bitirdi. Çok sağol başkan emeklerine saglik
sanki 25 ilçemiz var gibi 6 ay önce
ONR
şenay 6 ay önce
TEBRİKLER BÜYÜK İHTİYAÇTI
Aykut 6 ay önce
Adam gibi adam
23°
açık