banner851

banner955

ŞAHİN: “GELECEĞİN SPORCULARINI YETİŞTİRİYORUZ

Başkan Birol Şahin önderliğinde Kaynaşlı Belediyesi bünyesinde açılan spor salonunda çeşitli dallarda sporcuların antrenmanları devam ediyor. Karate dalında faaliyet gösteren sporcular da yaptığı antrenmanlarla yapılacak şampiyonalara hazırlanıyor.

Kaynaşlı 18.08.2020, 15:10 18.08.2020, 16:59
1165
banner1032

Başkan Birol Şahin önderliğinde Kaynaşlı Belediyesi ilçe de belediyeye ait spor salonu açtı. Spor salonunda başvurular değerlendirilerek çeşitli dallarda spor okulları da açıldı. Karate dalında ki sporcuların yoğun olarak kullandığı spor salonunda Belediye Başkanı Birol Şahin incelemelerde bulundu.

Başkan Şahin, sporcuları ziyaret ederek antrenmana katıldı. Başkan Şahin, antrenman sonrasında yaptığı açıklamalarda“ İlçemizde belediyemize ait bir spor salonu açtık. Burada çeşitli dallarda spor okulları oluşturduk. Bugün Karate sporcuları ile bir araya geldik. Salonumuzda antrenman yapıyorlar. İlçemizden geleceğin şampiyonlarını yetiştiriyoruz. Hepsine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (2)
musa81 2 yıl önce
eeeeee bayanlar girebiliyormu? sonuçta belediye başkanının bu konuda görüşleri belli. daha önce bayan sporcuları kınamıştı
vatandaş 2 yıl önce
spor yapıyorlar bu çocuklar güzel bişey başarılı olmalarınıda diliyorum fakat siz salon açtık şampiyon çıkaralım diye sevinmeniz çok abes geliyor sizin spora ve sporcuya saygınız yok bence heleki bayan voleybol milli takımına yaptığınız yorumdan sonra her fotoğraf yapmacık geliyor başka şeylere yönelin lütfen
29
açık