banner851

banner955

ŞAHİN: PARTİLER ÜSTÜ BİR BELEDİYE BAŞKANIYIM

Sosyal Medya hesabından A Milli Kadın Voleybol Takımı ile ilgili yaptığı paylaşımdan dolayı MHP’den ihraç edilen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, AK Parti’den teklif aldığını Öncü Haber’e açıkladı. Şahin; “AK Parti’den birçok arkadaşımız beni partide görmek istiyor.” dedi. Şahin ayrıca bağımsız olması nedeniyle partiler üstü bir belediye başkanı olduğunu belirtirken, hükümetten ödenek ve hizmet anlamında hiçbir kısıtlamanın söz konusu olmadığını vurguladı.

Kaynaşlı 03.06.2020, 15:20 04.06.2020, 09:39
3054
banner1032

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, AK Parti’den teklif aldığını ilk kez Öncü Haber’e açıkladı. “Bağımsız olarak yolumuza devam ediyoruz.” diyen Şahin, “Resmi olarak bazı partilerden teklif aldık.

Tabii AK Parti’de de birçok arkadaşımız bizi partide görmek istiyor. Ama tabii resmi anlamda parti ile ilişki olmadı. Şuan bu şekilde devam ediyoruz, böyle bir düşüncemiz yok. Bağımsız olarak yolumuza devam ediyoruz. İleride zaman ne gösterir onu bilemiyorum. Karar vereceğimiz zamanda kendi başımıza karar veremeyiz. Bize oy veren bizi destekleyen bir kesim var. Halkımızla konuşmamız danışmamız lazım. Arkadaşlarımızla istişare etmemiz lazım.” diye konuştu.  

“Hizmetlerde aksama yok”

Bağımsız belediye başkanı olmasına rağmen, ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili bakanlıklardan destek aldığını ifade eden Şahin, “Şu anda hizmetlerimizde bir aksama yok, devam ediyor. Bir problem sıkıntı yaşamıyoruz. Dediğim gibi zaman ne gösterir bilemeyiz. Şuanda kesin bir şey söyleyemiyorum. Ama şuanda partiler üstü bir belediye başkanıyız. Partili bir başkan olmadığımız için birçok partili arkadaşımızla görüşüyoruz, muhabbet ediyoruz. Tabii ki bağımsız olmanın da birçok avantajı var. Partili olmadığınızdan dolayı size farklı bakmıyorlar. Çok radikal partiler bile siz bağımsız olduğunuz için daha sempatik bakan kesimler var. Zaten bizim de derdimiz iyi niyeti şekilde halkımıza hizmet etmek, yardımcı olmak, onların dertlerini dinlemek çözüme kavuşturmak. Bu anlamda gerekeni yapıyoruz.” şeklinde konuştu.

“Hükümetten herhangi bir kısıtlama yok”

Yürütülen hizmetlerle ilgili gerekli ödenekleri aldıklarını ifade eden Başkan Şahin, “Hükümet anlamında herhangi bir kısıtlama yok. Hizmetlerimizde bir engelleme yok. Şu anda güzel gidiyor. Bizi orada görmek isteyen üst düzey yetkili isimler var. Yani biliyorsun biz daha önce Ak Parti’de ilçe başkanlığı yaptığımız için de bir çok arkadaşımız görmeyi istiyor. Tabii ben onlara teşekkür ettim sonuçta bizi orada görmek istiyorlar. Bize teşekkür etmek düşer. Ama dediğim gibi şuanki süreç içerisinde böyle bir düşüncem yok ama ilerde ne olur bilemiyoruz, bugüne göre konuşuyoruz. Hakkımızda hayırlı ne ise o olsun. Allah hakkımızda ne hayırlıysa onu nasip etsin diye dua ediyorum.” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (17)
Kaynaşlının geleceği 2 yıl önce
Valilikten gelen hibeleri hizmet sayarak mı partiler üstü bir belediye başkanısın
Düzceli 2 yıl önce
Allahın emrini hatırlattı ya o da ona yeter. Anlamayan anlamaz. Allah razı olsun başkanım. Ellerinden öperim.
Ertan demir 2 yıl önce
Sürekli öncü haber de reklamı yapılan nedendir anlamadık kadınları hangi gözle baktığı belli olan zihniyeti sıkıntılı bir insan bu kadar nasıl övülür reklamı yapılır anlamıyorum.
engin taşhan 2 yıl önce
Birol ŞAHİN e iyi çalışıyor öncü ne zaman baksam bir haberi var ilginç
Aynali 2 yıl önce
Yalakalar is basinda ha mhp ha akp ne farki var teklif almista gitmemiste acik piyasa yukselsin yerini bulur siz endiselenmeyin dahasi kimse yeri dolmaz deyildir
Resul İnan 2 yıl önce
birol amca sana inanmak istemediğin bir şey söylemek istiyorum sen partiler üstü bir belediye başkanı değil, politik doğruculuğu bile eline yüzüne bulaştırıp MHP gibi bir parti tarafından kapı önüne konmuş bir '' boş damacana '' sın..
ayhan saygıner(bursalı) 2 yıl önce
Birol ŞAHİN en efendi, en erdemli mükemmel bir belediye başkanıdır..Bağımlı-Bağımsız her şartta başarıların adamıdır.
As 2 yıl önce
Slm birol abi seni kanuna göre ihrac ettiler eğer seni ihrac etmeseydiler mhp nin işi cok zordu ben kendi adima cok üzüldüm ama sen yoluna hizmetine devam mhp birakma abiiii
ayıp ettiler 2 yıl önce
Hangi kanunmuş o? yok öyle birşey. MHP kendi adamına sahip çıkamamıştır. Sol bir parti olsa ölümüne savunurlardı kendi adamlarını. Bizde öyle birşey yok maalesef.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25
orta şiddetli yağmur