banner851

banner614

ŞAHİN VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU…

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçeye bağlı Yeşiltepe Köyünde ikamet eden engelli vatandaşa, seçimlerden önce verdiği, “Akülü Sandalye” sözünü yerine getirdi. Bugün Yeşiltepe Köyüne giden Başkan Şahin, yanında getirdiği Akülü Sandalyeyi engelle vatandaşa hediye etti.

banner846
Kaynaşlı 25.08.2020, 16:15
1131
ŞAHİN VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU…
banner844

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından Kaynaşlı Belediye Başkanı seçilen Birol Şahin, yaptığı başarılı çalışmalar ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Yaptığı başarılı çalışmaların yanında, sürekli ilçe halkı ile iç içe olan Başkan Şahin, vatandaşların sorunlarının çözülmesi noktasında da devreye giriyor.

Başkan Şahin, 31 Mart Yerel seçimleri öncesinde Kaynaşlı İlçesine bağlı Yeşiltepe Köyünde ikamet eden Adem Şen isimli engelli vatandaşa verdiği akülü sandalye sözünü yerine getirdi. Bugün Belediye yetkilileri ile birlikte Yeşiltepe Köyüne giden Başkan Şahin, beraberinde getirdiği akülü sandalyeyi Şen’e teslim etti.

Akülü sandalyesini alan Adem Şen, duyarlılığından ötürü Başkan Şahin’e teşekkür ederek, “Başkanım seçim sürecinde bana akülü sandalye sözü vermişti. Ben bu sözü Başkanımızın unuttuğunu zannediyordum. Bugün akülü sandalyeyi bana teslim edince çok duygulandım. Benim için büyük bir sürpriz oldu. Kendisinden Allah Razı olsun” diye konuştu.

Başkan Şahin ise, yaptığı açıklamada, “İlçemiz Yeşiltepe köyünde ikamet eden Adem Şen kardeşimize verdiğimiz sözü tuttuk, akülü arabasını teslim ettik. Engelleri sevgi ile aşıyoruz” diye konuştu.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (4)
e. sönmezoğlu 11 ay önce
Başkanı tebrik ederiz. Daha nice çalışmalar nasip olsun
Vatandaş 11 ay önce
Bir elin verdiğini ele güne duyurmadan yardım yardım olmaz. Yardımın ilk kuralı yardım yapılırken kameraların olması fotoğraf çekilmesi ve yardım yapan kişinin ne kadar hayırsever olduğunu 7 mahalleye duyurmaktır. Yoksa başganın boy boy astırdığı resimleri onun tanıtımında işe yaramazsa bu yardımlar tanıtımında imdada yetişir.
En güzel yardım kameralar 11 ay önce
Vatandaş
Esnaf 11 ay önce
Ya bırakalım şu yalandan reklamı,naylon gazeteciliği.Başkan seçileli 1 buçuk sene olmuş ancamı aklına gelmiş verdiği söz.Bu kadar geciktiğini bilseydim ben hediye ederdim Adem kardeşimize arabasını.
15°
açık