banner851

banner614

ŞAHİN’DEN “BEDAVA OLSUN” ÇAĞRISI…

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, koronavirüs salgını nedeniyle her kesimin zor günler geçirdiğini belirterek, hükümete “Elektrik, doğalgaz ve su 3 ay ücretsiz olsun.” çağrısında bulundu ve belediye olarak her türlü fedakarlığa hazır olduklarını vurguladı.

banner846
Kaynaşlı 28.03.2020, 11:32
5406
ŞAHİN’DEN “BEDAVA OLSUN” ÇAĞRISI…
banner844

Dünya koronavirüs salgınıyla savaşırken virüs Türkiye’de de yayılmaya devam ediyor. Sosyal hayatı derinden etkileyen salgın insanlarda kaygı ve paniğe neden oldu. Vakaların rastlandığı Düzce’de birçok insan evlerinden adım bile atamazken, çok sayıda iş yerinin zorunlu olarak kapanması nedeniyle birçok kişi işsiz kaldı.

Koronavirüs salgını nedeniyle Kaynaşlı ilçesinde tedbirleri üst seviyeye çıkartan Belediye Başkanı Birol Şahin, sosyal medyada ki hesaplarından işsiz kalan ve evlerinden dışarıya çıkamayan insanların elektrik ve doğalgaz faturalarını ödeyemediklerine dikkat çekerek, hükümete elektrik ve doğalgaz faturalarının 3 ay boyunca ücretsiz olması tavsiyesinde bulundu.  

Şahin paylaşımında, “Mademki koranavirüse karşı top yekûn mücadele başlatıldı, "Halkımızın zorunlu ihtiyaçları olan doğalgaz, elektrik ve su halkımıza üç ay ücretsiz" olsun. Biz, Kaynaşlı Belediyesi olarak hazırız. Şimdi fedakârlık olmayacaksa, ne zaman!” dedi.

Şahin’in bu paylaşımı, takipçileri tarafından büyük beğeni aldı.

Yorumlar (3)
Düzce li 1 yıl önce
Allah razı olsun abi
Hazır olma yap 1 yıl önce
Hazırım yaparım erteleriz oderiz.... riv riv riv
Hikmet 1 yıl önce
Her an bir yorum bombanı bekliyoruz.
27°
açık