banner851

banner955

SAKARYA ERENLER’DE İNCELEMELERDE BULUNDU…

İlçeye kapalı pazaryeri kazandırmak için çalışmalarına devam eden Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Sakarya’nın Erenler ilçesindeki kapalı pazaryerini inceledi.

Kaynaşlı 28.10.2021, 15:45 28.10.2021, 18:35
1040

2019 Yerel Seçimleri öncesi ilçe halkına verdiği bir sözü daha tutmak için çalışmalarını hızlandırdı. Kaynaşlılılar’ın uzun zamandır beklediği kapalı pazaryerini ilçeye kazandırmak için bir süre önce düğmeye basan Şahin, Sakarya’nın Erenler ilçesine giderek oradaki kapalı pazaryerini inceledi.

“Kaynaşlı' mıza modern bir kapalı pazar yeri inşa edeceğiz” diyen Başkan Şahin, “İlçemizin uzun yıllardır özlemle beklediği ihtiyaçlarından bir tanesiydi. Kaynaşlı' mızın kronikleşmiş sorunu olan pazar yerinin çözüme kavuşturulması noktasında elimizden geleni yapacağız. Sakarya - Erenler Belediyesi Kapalı Pazaryeri’ni inceledik. Ülkemizin değişik il ve ilçelerinde kapalı pazar yerlerine giderek inceleme yapmaya devam ediyoruz. Kaynaşlı Belediyesi olarak biz de hemşerilerimizin rahat alışveriş imkânı bulabilecekleri bir kapalı pazaryeri için çalışmalarımıza başlayacağız.” paylaşımı yaptı.

Kaynaşlı’ya yakışır bir proje için çevre il ve ilçelerdeki kapalı pazaryerlerinde incelemelerinin devam edeceğini kaydeden Şahin, daha önce de Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde bulunan kapalı pazaryerini gezmiş ve yetkililerden bilgi almıştı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (3)
Düzceli 1 yıl önce
Boş yapiyor bu adam boşşş
Kaynaşlılı 1 yıl önce
Hangi parayla yapacakmış bay şovmen. halk ipini çekti birol şahinin. şov için toplantıda anladı. bundan sonra yeme gezme zamanı.
Başkan 1 yıl önce
Önce yapacağı yeri bulsun sonra yaptıracağı parayı ben yaparım öyle Sakarya’ya falanda gitmeye gerek yok boş masraf oralara gidip gelmekle uğraşmasın
Yeni Sayımız