banner851

banner614

‘SEN BUNLARA DEĞİL, HİZMETE BAK’

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, bu kez şans oyunlarıyla ilgili paylaşımıyla gündem oldu. Bu oyunların haram olduğunu belirten Şahin, ‘Oynama, oynatma’ çağrısı yaptı. Şahin’in bu paylaşımına CHP Kaynaşlı İlçe Başkanı Muammer Yıldırım’dan ‘Belediye başkanı hizmet yapar. Bu uygulamaları çözmek ise hükümetin sorunudur’ yanıtı geldi.

banner619
Kaynaşlı 22.08.2021, 15:15 22.08.2021, 16:41
1790

Söylemleri ve çıkışlarıyla gündeme gelen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, sosyal medya hesabından bu kez şans oyunlarını hedef aldı. Başkan Şahin, “ Spor toto, loto, iddia, ganyan kumardır, haramdır. Oynama, oynatma” paylaşımı yaptı. Şahin’in bu ifadelerine vatandaşların bir kısmı destek verirken bir kısmı ise bu oyunların oynatılmasına izin verilmesini eleştirdi.

CHP İLÇE BAŞKANINDAN CEVAP GELDİ

Şahin’e CHP Kaynaşlı İlçe Başkanı Muammer Yıldırım’dan cevap geldi. Yıldırım, Şahin’in paylaşımını ‘Bunlar boş kargaşalar.’ diye nitelendirerek bunları çözmenin hükümetin sorunu olduğunu ancak belediye başkanlarından beklenenin hizmet olduğunu vurguladı.

‘BUNLAR BOŞ KARGAŞALAR’

Yıldırım, Şahin’in paylaşımının altına, “Bunlar boş kargaşalar. Bizim belediye başkanlarından beklentimiz ilçemize seçim vaatlerinde verilen hizmetleri. Halkın yararına olan hizmetler. Mesela pazar yeri, açık alanlı sosyal tesis, düğün ve toplantı salonu, halkın rahat bir şekilde ailecek oturacağı çay bahçesi, ilçenin cadde ve sokakların dizaynı vs. Sistemin içindeki uygulamaları çözmek hükümetin sorunu. Sevgili başkanım saygılar.” yorumunu yazdı.

Yorumlar (12)
Adam haklı 4 hafta önce
Adam çözmeye kalkmamış ki sadece bir kampanya başlatmış oynama ve oynatma diye. Bence çok iyi bir şey yapmış. Ben destekliyorum. Zaman zaman bazı söylemlerine katılmadığım oluyor, ancak bu konuda Birol Başkana karılıyorum. Bu o kadar yaygın r hal aldı ki, kamu görevlileri mesai esnasında, şoför direksiyonda, öğrenci öğretmen okulda, sporcu antrenmanda … herkes her yerde oynuyor.
Bu haltlar 4 hafta önce
Hepsi chp sayesinde ayakta duruyor , içki kumar yozlaşan gençlik ..
Halk 4 hafta önce
Okunan mevlutlerden cenaze yikamalarindan para almayin diye hic demiyosun.Kuranda ne yedi var ne kırk var diye hic soylemin yok.politikada işin ne haci..Fetva islerini diyanete bırak..
AydinlarinCocugu 4 hafta önce
Altına imzamı atarım ama kaynaşlıya müstehak böyle başkan.. Erol başkana ve
Reis-i Cumhurumuza yapılan yanlışın cezasını çekmek zorunda.. Olan bizim gibi kaynaşlı aşıklarına oluyor.. yazık..
Hizmet eksikse hatirlati 4 hafta önce
Baskan kendi hesabindan takipcilerini uyarmis niye rahatsiz olunmus ki
Baskan olarak bur eksikligi varsa hizmet vs adina onu hatirlatip yapmasini isteyin Allahin hukmunu paylasmasina "Boş Kargaşa" diye ithamda bulunmayin .
Vatandas 4 hafta önce
Birol sahin o zaman seriati getirelim tam olsun sonra afganistan gibi olsun ulke bos laf yapma hizmet yap
Semih 4 hafta önce
Dinimize ve Kur ana gore haram olan seyler.Malesef Chp Helal biliyor..Sag partiler Rahmani..sol partiler seytanii..Nokta.
Halk 4 hafta önce
O sans oyunlarinn vergileriyle maas aliyon.Almasana..Politika gibi kirli bi duzenin icinse isin ne cok durustsun madem..Senin gibilerin maaslari ickiden sigaradan şans oyunlarindan alinan vergilerden aliniyo..Bak senin gibilere Afganistan acik ..Haydi kıllı suratlarinizi alin oraya gidin..şirk Tarikatcilarina hic laf edemiyon.Yoksa sendemi Allaha şirk koşan o tarikatlardansın..O zaman cehennemin de ebedi kalacan ..biliyosundur Allah tarikat mezhep gondermemiş...senin o killı suratli afganlilarin masa başindaki fotograflarina arkasindaki tablo iyi bak.İsa birisini kutsuyordu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın