banner851

banner955

“SİZ HANGİ DİNDENSİNİZ?

Sert çıkışları ile sadece Düzce’nin değil, Türkiye’nin gündemine oturan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, adli yılın dualarla açılmasına tepki gösterenlere, “Siz hangi dindensiniz?” diye sordu.

Kaynaşlı 08.09.2021, 11:30 08.09.2021, 14:33
3049
banner986

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın, Ankara'da Yargıtay Yeni Hizmet Binası ve 2021-2022 Adli Yıl Açılış Töreni'ne katılması ve törende dua etmesi ile birlikte, sosyal medyada laiklik tartışmaları başladı. Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca’nın cübbesi ile dua etmesini bazı sosyal medya kullanıcıları eleştirirken, bazıları ise savundu.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın törene katılması ve Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca’nın cübbesi ile dua etmesi bir haftadır sosyal medyada gündemdeki yerini korurken, en ilginç yorum ise Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den geldi.

Başkan Şahin, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Adli Yılın dualarla açılmasını eleştirenlere sert ifadeler kullandı. Şahin yaptığı açıklamada  “Adli yıl açılışında DUA edildi diye höykürenler, siz hangi dindensiniz?” dedi.

Şahin’in bu paylaşımını birçok takipçisi beğendi.
 

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (26)
erdem 12 ay önce
Birol Şahin dini hassasiyetler üzerinden tartışma yaratıyor ve bu şekilde gündeme geliyor. Bu hiç hoş değil..
Talihsiz talihli 12 ay önce
Dualara karşı çıkanlara soru sorulmuş. Peki soruyu sorana siz hangi dindensiniz ki işi ehline vermemegi, adama kayırmayi şiar edinmişsiniz. madem dini butun, alim-i islamsiniz ?
Düzceli 12 ay önce
Ya gerçekten çok tav bi insan dışı varlıksın sen ya. Sana ne ya herkesin dini kendine ne bu gocuntun senin aptal mahlukat! Devletin dini yoktur, bu halkın içinde onlarca farklı dine mensup insan var. Köyüne dön Birol!
Samet 12 ay önce
Gonul isterdiki.Allah diyen muslumanim diyen.dinim islam.kitabim kuran.peyganberim muhammed diyen..Baskanin sozlerine paylasimlarima destek verirdi..Ama bazilari malesef sozde muslumanim diyenler gayri muslumluge daha yakin duruyor.sasirip Allahi unutmuslar.seytaniniz bol olsun
nsm 12 ay önce
cevap veiyorum: benim hirsizimsa gikimi cikarmam deyip benim yanimda camide saf tutanlarin dininden olmadigim kesin.
Muhsin Tozlu 12 ay önce
Allah razı olsun sayın başkanım.
Samet 12 ay önce
Olumsuz yorum yapan Chpli.solcu.ataistler koministler.namaz niyaz kuran dusmanlari.acikcasi Allah dusmanlari.
Siz hangi dindensiniz?.Yada tohumunuz Nerden..hiristiyan siyonistmi tohumlariniz?
Kaynaşlı Adam 12 ay önce
birol şahin seninle aynı dinden olmadığımız kesin sahi sen IŞİDLİMİ+ TALİBANLIMI YOKSA HERKESİN BİLDİĞİ GİBİ FETOCÜMÜSÜN?
Muhsin Tozlu 12 ay önce
Hoop..
Ayıp olmuyormu? fetoyu tanımamışsın. İşit ile feto amerikan ajanlarıdır. başkan ise imanlı inançlı insandır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
31
açık