banner851

banner614

SORUNLARI YERİNDE TESPİT EDİYOR…

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçedeki sorunları yerinde tespit etmek amacıyla başlattığı mahalle ziyaretlerine devam ediyor. İlçeye bağlı Eskiköy ve Karşıyaka Mahallelerini ziyaret eden Şahin, yapılacak çalışmalar ile ilgili Mahalle muhtarları ile istişarelerde bulundu.

banner619
Kaynaşlı 27.12.2020, 13:40
1352
SORUNLARI YERİNDE TESPİT EDİYOR…

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, yaptığı başarılı çalışmalar ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. İlçenin sorunlarını yerinde tespit etmek için mahalle ziyaretlerine devam eden Şahin, mahalle muhtarlarından sorunları ile ilgili bilgi alıyor.  

Ziyaretler kapsamında Eskiköy ve Karşıyaka Mahallelerini ziyaret eden Başkan Şahin, karşılaştığı sorunların çözümü için çalışma başlatacaklarını söyledi. Karşıyaka Mahallesindeki Türbe Camii peyzaj çalışması ve şadırvan yapımı için mahalle muhtarı Gökhan Demir ile istişarelerde bulunan Şahin, çalışmaların kısa sürede başlayacağı sözünü verdi.

Mahalle ziyaretleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Şahin, “İstişare edildikten sonra çözüme kavuşmayacak hiçbir şeyin olmadığına inanıyor, o düsturda ilerliyoruz. Eskiköy Mahallemizi ziyaret ederek sorunları yerinde inceledik. Karşıyaka Mahallesi - türbe camii peyzaj ve şadırvan yapımı için Muhtarımız Gökhan Demir ile istişarelerde bulunduk” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
gerçekten haklkdan gelen 10 ay önce
ben düzceliyim ama başkan gerçekden bu işi yapıyor helal olsun gelip görüp inceliyor