banner851

banner955

TOPLU ÖLÜMLER VATANDAŞLARI TEDİRGİN ETTİ

Kaynaşlı’nın Eskiköy Mahallesi’nde bulunan Gırgın Çayırı’nda çok sayıda sokak köpeği ve yaban hayvanı telef oldu. Hayvanların neden telef olduğu henüz bilinmezken, toplu ölümlerin yıldırım düşmesi sonucunda olduğu tahmin ediliyor.

Kaynaşlı 13.06.2020, 11:51
3679
TOPLU ÖLÜMLER VATANDAŞLARI TEDİRGİN ETTİ
banner1032

Günün dehşet veren görüntüleri, Kaynaşlı ilçesine bağlı Gırgın Çayı mesire alanından geldi.

Gırgın Çayırı’na piknik yapmak için gelen vatandaşlar, çok sayıda hayvanın telef olduğunu gördü. Bunun üzerine vatandaşların Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekiplerine haber vermesi üzerine bölgeye gelen ekipler, toplu hayvan ölümleri ile ilgili inceleme yaptı.

Telef olan hayvanlar, kesin ölüm nedenleri araştırılmak üzere Doğa Koruma ve Milli Parklar görevlileri tarafından toplanırken, hayvanların yıldırım çarpması sonucu telef oldukları tahmin ediliyor.

Ölen hayvanların içinde kuş ve köpeklerin yanı sıra yaban hayatın en dikkat çeken hayvanı kızıl tilkilerin de olduğu görüldü.

banner844
Yorumlar (4)
Yazıklar olsun ALLAH ISLA 2 yıl önce
Müslüman bir insan, kim olursa olsun, başkalarına zarar veriyor mu diye yaptığı işin önünü arkasını, sağınını solunu düşünmeli, ilaçtan ise de öyle başka bir şeyse de öyle, herkes kendinden pay biçmeli.
Dzcc 2 yıl önce
Ulen bilerek öldürmüşsünüzdür öldüren öldürene bu ara
hasan kucuk 2 yıl önce
buyuk bi ihtimalle suya findik ilaci karistirdilar ilac atarken suyu icen hayvanlarda telef oluyor
vatandaş 2 yıl önce
DKMP DE MAŞALLAH ÇOK EHİL KİŞİLER ÇALIŞIYOR.... NASIL BİR YILDIRIMMIŞ BU..
13
kapalı