banner851

banner614

VATANDAŞIN SESİNİ DUYDU

banner619

Sosyal medya üzerinden mahallede yaşanan koku sorununu dile getiren Avni Karadeniz isimli vatandaşa cevap Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den geldi. Göreve geldiği ilk günden itibaren Kaynaşlı halkını birebir dinleyerek sorunlarını çözüme kavuşturan Şahin, yine sosyal medya üzerinden şikayetini dile getiren Karadeniz’e ‘Sana bir telefon kadar yakınım’ cevabını verdi.

banner846
Kaynaşlı 08.09.2019, 13:12 10.09.2019, 15:28
5184
banner844

Facebook sosyal paylaşım sitesinden Avni Karadeniz isimli vatandaş bir mesaj yayımlayarak Kaynaşlı’da bir mahallede yaşanan koku sorununa çözüm bulması için Belediye Başkanı Birol Şahin’e seslendi.

Paylaşımı gören Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den ise cevap gecikmedi.

Göreve geldiği ilk günden itibaren Kaynaşlı’nın sorunlarından yakından ilgilenerek çözüme kavuşturan Şahin, vatandaşa yakınlığıyla da takdir topluyor.Avni Karadeniz’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

“Kaynaşlı Belediye Başkanımız Birol Şahin abi bizi Allah aşkına bu pis kokudan kurtar. Çöp arabasından akan çöp suyu mahallede çok pis kokular yayıyor ve biz bunu bu aralar fazlasıyla yaşar olduk. Çöp kamyonları ve çöp kamyonundaki personel arkadaşlara bu konuda gerekeni söyleyin artık. Biz söyledik fayda etmiyor. Burası Kaynaşlı’nın ana giriş caddesi. Millet ağzını kapatarak geçiyor.”

Karadeniz’in bu paylaşımını gören Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den kısa bir süre sonra gelen yanıt ise şöyle oldu:

“Avni böyle sorunlar olduğu zaman, Facebook'a yazmana gerek yok. Sana bir telefon kadar yakınım. Ya da gel sana bir kahve söyleyeyim. Biz kahvemizi içerken sorun da çözülmüş olur.”

Haber: H. DURNA

Yorumlar (5)
adamın teki 2 yıl önce
Eee, çözülmüş mü?
Esnaf 2 yıl önce
Başkan teşekkğr ederiz senden çok razıyız Allah utandırmasın
Hemsinli 2 yıl önce
Cok yasa baskan
Ayşe 2 yıl önce
Ne kadar büyük başkanımız var şükürler olsun hemen yetişmiş gözlerimiz yaşardı şu an bütün a,le olarak iki gözümüzde yaşlar akıyor duygulandık resmen nereden nereyeeeee
Avni Karadeniz 2 yıl önce
Birol başkanımıza jet hızı ile sorunumuza el attığı için çok tşk ediyorum... Çalışmalarında başarılar diliyorum