AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ile beraberindeki AK Parti heyeti Düzce’nin ilçelerini gezmeye devam ediyor.

Başkan Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti, bu hafta Cumayeri’nin köylerini gezdi. Yapılan ziyaretlere köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya gelen Keskin, vatandaşların talepleri ile birçok konuda istişarelerde bulundu.

Düzenlenen ilçe ve köy ziyaretlerine, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Cumayeri İlçe Başkanı Necdet Keleş, Gümüşova ilçe Başkanı Özgür Ören, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyesi Şaban Arsalan, Cumayeri İlçe Kadın Kolları Başkanı Merve Bıçak ile ilçe teşkilatı katıldı.

AK Parti İl Başkan Mustafa Keskin, Çeliklere Köyü Camii’nde kılınan cuma namazının ardından yaptığı konuşmasında “Düzce’mizin en güzel ilçelerinden biri olan Cumayeri’nin Çelikdere Köyü’ndeyiz. Bu cuma günü Cuma namazını kılmak buraya nasip oldu. Burası tam Sakarya ilinin yanında Cumayeri’nin en tepesinde olan bir köy. İlk olarak muhtarıma teşekkür ediyorum. Burada yaşayan insanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizleri bağırlarına bastılar. İl Genel Meclis Başkanım, İlçe Başkanım, İlçe Kadın Kolları Başkanım ve teşkilatımızla beraber, bir çayın, bir muhabbettin zevkine vardık. Burada da inşallah Çelikdere Köyü’nün bu dönemde 3 buçuk kilometre civarında bu yolunu yapacağız. Peşinden bu hizmetler devam edecek İktidarın gücünü Düzce’mizde, Cumayeri’mizde bu köylerimizde hissettirmek istiyoruz. Bunun için çalışıyoruz. Özellikle bu sene su projeleri, yol projeleri, çocuk oyun parkları bunların hepsini yapacağız. Özellikle Kurban Bayramımdan sonra Özel İdaremiz büyük bir tempoyla bu hizmetleri yapacak. Ben hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah hayırlara vesile olur. Allah herkese sağlık sıhhat versin. Bundan sonra da Avlayan Köyüne gideceğiz. Dokuzdeğirmen Köyüne gideceğiz. Bir takım köy ziyaretleri yapacağız. Cumayeri merkezinde Belediye Başkanımızla bir araya geleceğiz. Onun projelerini de gözden geçirme imkânı bulacağız. AK Parti İl Teşkilatı olarak Cumayeri Belediyesi ve diğer ilçe belediyelerinin bakanlıklardaki projelerini yakinen takip ediyoruz. Dolayısıyla buraya gelmişken hem görme fırsatı olacak ve böylelikle bu ziyareti tamamlamış olacağız. Çelikdere Köyünden, başta köy halkına, muhtarımıza, Cumayeri ilçemize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.