POZİSYON VARDI, GOL YOKTU.

Düzcespor Karacasu Termal Tesislerindeki 2. Dönem kampında, ikinci hazırlık maçını 2. Lig kırmızı grup takımlarından Sarıyer ile oynadı. Her iki takımın birer devre daha iyi oynadığı maçta gol pozisyonları da yaşanmasına rağmen skora yansımadı. Zaman zaman sert ve çekişmeli geçen maçta Düzcespor Teknik Direktörü Ercümend Coşkundere  hemen hemen her futbolcuya forma şansı tanıdı. 

DÜZCESPOR’A İLGİ BÜYÜK. 

Düzcespor-Sarıyer maçını yönetim kurulunun yanı sıra çok sayıda Düzcespor sevdalısı taraftar da izledi. Bu maçı ayrıca bu tesiste ve Bolu’daki tesislerde kamp yapan takımların teknik kadroları yakından takip etti.  

3. MAÇ, 7 AĞUSTOS PAZAR GÜNÜ 16:00’DA.

Düzcespor 6 Ağustos’ta Düzce Şıralık’taki tesislerine dönecek. Kırmızı lacivertli takımımız 7 Ağustos'ta Topuk Yaylası Fenerbahçe tesislerinde 2. Lig kırmızı grupta yer alan Kırıklarelispor ile saat 16:00’da başlayacak olan maçta karşı karşıya gelecek.  Maç bitiminde ise takım 11 Ağustos'ta kadar izne ayrılacak.  DÜzcespor daha sonra tekrar toplanarak Şıralık’taki tesislerinde, ligin başlayacağı 28 Ağustos’a kadar çalışmalarına devam edecek. Düzcespor, ligin ilk haftasında Ankaraspor ile Düzce 18 Temmuz Stadında saat 16:30’da başlayacak maçta karışılacak.

Haber: Harun Can Şerbetçi- Foto: Selman Bozoğlu.