Belediye meclis üyeleri ve İl Genel Meclisi bugün mazbatalarını Merkez İlçe Seçim Kurumu’ndan aldılar. Düzenlenen mazbata törenine AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve parti üyeleri de katılım sağladılar.

Mazbatalarını alan Belediye Meclis ve İl Genel Meclis Üyelerini, Düzce Ak Parti İl Başkanı Mustafa Keskin yalnız bırakmadı.

Belediye Meclis Üyeleri ve Merkez İl Genel Meclis Üyeleri mazbatalarını Merkez İlçe Seçim Kurulundan teslim aldılar.

Merkez İlçe Seçim Kurulunda gerçekleştirilen mazbata törenine AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik ettiler.Törende, AK Parti İl Genel Meclisi Adayı ve eski belediye başkanı Dursun Ay  “AK Parti İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri olarak mazbatalarımızı aldık. Düzcemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Merkez İl Genel Meclis Üyeleri; Dursun Ay, Hasan Aktürk, Şükrü Sert, Musa Küçük ve Çiğdem Günal mazbatalarını teslim aldılar.Belediye Meclis Üyeleri; Celal Kasapoğlu, Hüdaver Gösterişli, Mesut Sancaklı, Cihat İnan, Ergin Çelikağ, Bayram Ali Kubilay, Güler Güneş, Erdem Akalın, Nurullah Yıldız, Leyla Ağan, Burak Coşkun, Ahmet Çalışkan, Oya Kocaman, İlknur Yıldırım, Hasan Gündem, İlknur Bahar, Cemil Aksoy, Murat Aydın ve Hasan Küçük de mazbatalarını teslim aldılar.Akçakoca İl Genel Meclis Üyeleri; Mustafa Ezer, Sinan Cumhur

Cumayeri İl Genel Meclis Üyeleri; Şaban Arslan,

Çilimli İl Genel Meclis Üyeleri; Osman İlhan, Mustafa Özlü

Gölyaka İl Genel Meclis Üyeleri; Fazlı Koç, İbrahim Keleş

Gümüşova İl Genel Meclis Üyeleri; Necmi Kurt

Kaynaşlı İl Genel Meclis Üyeleri; Hasan Ergin

Yığılca İl Genel Meclis Üyeleri; Hüseyin Yılgın da mazbatalarını teslim aldılar.

 

Haber: H. DURNA