AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile AK Parti İl Başkanı merkeze bağlı 8 köyü gezerek vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

Düzenlenen köy programına, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyeleri Dursun Ay, Şükrü Sert, Hasan Aktürk ile Musa Küçük katıldı. AK Parti heyeti Merkeze bağlı Hacıaliler, Gümüşpınar, Altınpınar, Doğanlı, Muncurlu, Yeşilçam, Kirazlı ve Gökçe köylerini ziyaret ederek, köy muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Keşir: “Düzce’de olduğum sürece köyleri ziyaret ediyorum”

 AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Gökçeköy’de yaptığı açıklamada “Bu program yaklaşık 15 gündür devam eden bir program. Meclis ara verince bütün milletvekilleri, teşkilat başkanlarımız tarafından planlanan program çerçevesinde köy ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Zaten bu ziyaretlere biz ara vermemiştik. Her hafta kendi adıma söylüyorum; Düzce’de olduğum sürece bir kaç köyümüzü ziyaret ediyorduk. Bu vesileyle daha da yoğunlaştırdık. Burada hemşehrilerimizle bir arada oluyoruz. Hem çözdüğümüz, yaptığımız sorunları istişare ediyoruz. Devam eden hizmetlerimizi, beklentileri konuşuyoruz. Bu anlamda köy muhtarlarımız, köy temsilcilerimiz hem de teşkilatımız tüm kademleri gençlik kolları, kadın kollarımız, ana kademe, belediye meclisi üyesi, il genel meclisi üyelerimiz Başkanımız var” şeklinde konuştu.

Keskin: “Cumhurbaşkanımızın mektubunu halkımıza iletiyoruz”

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ise, “Kadın Kolları Genel Başkanımız, Düzce Milletvekilimizle berber Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla 81 ilde olduğu gibi Düzce’de de köylerimizi dolaşmaya bu hafta da devam ediyoruz. Burada ben muhtarlarımıza, köy halkımıza çok teşekkür ediyorum. Bizlere gösterdikleri ilgi ve alaka dan dolayı. Gerçekten de Cumhurbaşkanımıza olan sevgilerini, AK Partimize olan ilgilerinden çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Teşkilat çalışmalarımızda köylerimizin sıkıntılarını, dertlerini dinliyoruz. Yaptıklarımızı yapamadıklarımızı olanca şeffaflığıyla anlatıyoruz. Tüm insanlarınızla bir olmaya gayret ediyoruz. Yanımızda köy Başkanımız var . Kendisine Sayın Cumhurbaşkanımızın mektubunu iletiyoruz. Genç kardeşimiz köyünüzün başkanı ve kendisine başarılar diyorum” dedi.