Türkseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu ve Onursal Başkanı işadamı Faruk Türkseven Düzcespor’a hatırı sayılır bir bağışta bulundu.

Şıralık’taki Düzcespor tesislerine yanında Aydın Kubilay ve bir kaç arkadaşı ile birlikte giden Faruk Türkseven burada Düzcespor yönetim kurulu ve Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu tarafından karşılandı.

Sıcak bir ortamda geçen ziyaret esnasında Faruk Türkseven Düzcespor’a bağışta bulundu. Türkseven, ‘’Düzcespor’u şampiyon yaparak bizleri onurlandıran, gururlandıran Başkan Gökhan Kapoğlu’nu ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederim.  

Uzun yıllardan sonra bizlere ve Düzcelilere bu sevinci yaşattıkları için teşekkür ederiz. Bizler de Türkseven Şirketler Grubu olarak bu çorbada bir tuzumuz olsun istedik. Bize ve Düzcespor’a yakışır bir katkıda bulunmak istiyoruz.

İnanıyorum ki bu bir örnek olur ve Düzceli işadamlarımız da katkıda bulunurlar. Düzcespor bizleri sadece Düzce’de değil Türkiye’de ve dünyada tanıttı. Tekrar tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Bundan sonra da Türkseven Grubu olarak üstümüze ne düşerse yapmaya hazırız. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Düzcemize hayırlı olsun’’ dedi.

Bu jest karşısında duygulanan ve mutlulukları gözlerinden okunan Başkan Gökhan Kapoğlu, ‘’Bizler sizlerin bu sıcakkanlı dostluğunuz ve yaptığınız jest karşısında mutlu olduk.

Tabii ki çok zorlu bir maratondan alnımızın akı ile çıktık. Karşımızda 90-100 trilyonluk takımlar vardı. Bunların arasından sıyrılarak şampiyon olduk. 

Sizin gibi dostlarımız yanımızda olduğu sürece başarılarımız devam eder. Bizleri onurlandırdınız, sevindirdiniz. Yönetim Kurulu arkadaşlarımız ile beraber sizlere yapmış olduğunuz bu jestten dolayı teşekkür ederiz.

Önümüzde zorlu bir maraton daha var. Kapımız herkese açık. Destekler sürdüğü müddetçe karşılığını vermeye çalışacağız. Birlik ve beraberlik sağlandığı zaman aşamayacağımız engel kalmaz. Sizlere tekrar teşekkür ediyorum’’ dedi.

Hatıra fotoğrafları çekildikten sonra herkes Türkseven Şirketler Grubu’nun ne kadar bağışta bulunduğunu merak etti. Bu da ben de kalsın.

Düzce’de Türkseven dediğimiz zaman bilmeyen tanımayan yoktur. Türkseven Şirketler Grubu kendilerini hayır işlerine adayan ve gizli yaptığı yardımlarla tanınan bir ailedir.

Mesela Hacı Hidayet Türkseven abimize kim giderse gitsin boş dönmez. Bunu ben bildiğim için yazıyorum.

Metin Köseer yağcılık ya da şakşakçılık yapıyor diye aklınıza gelmesin. Gerçekleri bilip de susan haindir. Gerçekleri bilip de yazmayan haindir. Gerçekleri bilip de yalan yanlış yapan da haindir.

Okullar yaptıran, engellilere sahip çıkan, her cuma günleri pilavlı et dağıtan, giyecek ve yiyecek yardımı yapan, ev yapana yardım eden, ramazan aylarında yardım kolileri dağıtan, kimsesizleri umreye ve hacıya gönderen ve daha bilmediğimiz bir çok desteklerde bulunan aile Türkseven Grubudur.

Faruk Türkseven’i bildim bileli tanırım. 5-6 kere bir araya geldik. İşini takip eden bir işadamıdır. Disiplinlidir. Bakmayın öyle estiğine çok yufka bir kalbi vardır. Her iş insanı gibi o da görevini yapan bir kişiliğe sahiptir.

Reklamı fazla sevmeyen Türkseven’ler yüzlerce kişiye iş veriyor. Ekonomik yönden Düzce’ye bir çok katkıları var.

Son olarak söyleyeceğim bu kelime Faruk Türkseven içindir. Eğer Faruk Türkseven bir işe inandığı zaman o işi sonuna kadar takip eder. Eğer bir kişinin gerçekten ihtiyacı olan bir şey varsa o işi de sonuna kadar götürür. Yeter ki inansın.

Ben Türkseven Şirketler Grubu’na yüzlerce kişiye ekmek verdiği için, Düzcespor’a destek olduğu için, hayır işlerinde bulundukları için teşekkür ederim.

Her zaman söylediğim gibi kendisi için değil Düzce için çalışan ve Düzce’ye bir çivi çakan kim olursa olsun kulu kölesi olurum. Yiğidi öldür hakkını yeme misali ilerleyen zamanlarda Türkseven Şirketler Grubu ile ilgili olarak yazılarım devam edecek.”

Esenkalın…