banner851

banner614

12 İŞYERİ MÜHÜRLENDİ!

banner619

Düzce Belediyesi şehir merkezinde faaliyet gösteren esnafların dükkanına hijyen ve evrak denetimi düzenledi. Kurallara aykırı olduğu belirlenen çoğu yabancı uyruklu kişilere ait 12 işyeri tutanak tutularak mühürlendi.

banner846
Sağlık & Çevre 17.01.2020, 11:02 17.01.2020, 14:17
2644
banner844
Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri sorumluluğu altında bulunan işyerlerine denetim düzenledi. Hijyen kurallarına uygunluk ve işyeri çalıştırma ruhsatlarının incelendiği denetimlerde çoğunluğu yabancı uyruklu kişiler tarafından işletilen çeşitli işyerleri hijyen kurallarına aykırı durumlar ve evrak eksikleri gerekçe gösterilerek mühürlendi.


Berber, market, çay ocağı, mobilya ve fırın...
Aralarında berber, market, çay ocağı, mobilya ve fırın dükkanları olan işletmelerde inceleme yapan Zabıta ekipleri, işyeri sahiplerinden ruhsatlarını göstermelerini isterken gıda üretimi ve satışı yapan yerlerde de hijyen kurallarına aykırı durumları tutanak ile kayıt altına aldı. Denetimler hakkında yapılan açıklamada, "Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını hijyen kurallarına göre karşılamayan, işyeri çalıştırma izni bulunmayan çoğu yabancı uyruklu kişilere ait 12 dükkan hakkında tutanak tutarak dükkanlarını mühürledik. Kıymetli vatandaşlarımızın sağlığını korumak amacıyla başlattığımız ve hijyen kurallarına aykırı davranan, kurumumuzun verdiği belgeleri almayan esnaflara yönelik denetimlerimizin devam edeceğini, kurallara uymayan işletmeler hakkında yasal cezai yaptırımların uygulanacağını belirtiriz." ifadeleri yer aldı.Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, Düzce Belediyesi sorumluluğu altındaki her mahallede yürütülecek düzenli denetimler ile işletmeleri kontrol etmeye devam edecek.A
Yorumlar (5)
Düzcelii 1 yıl önce
Yorum yapan geri zekalılar.. Zaten ruhsatları yok diye kapanmış. Kaçak çalışıyorlarmış.. Ne kadar ön yargılı aptallarsınız
Düzceli 1 yıl önce
Çoğu da Suriyeli. Bunlara ruhsat verenler öteki tarafta nasıl kul hakkını ödeyecekler.
dükkan 1 yıl önce
bi dükkan açalım desek 100 tane zorlukla karşılaşıyoruz,yabancı uyruklular çatır çatır açıyor,hhakkım haram olsun
HALK 1 yıl önce
BELEDİYE SİZ NE AKLA HİZMETLE BUNLARA İŞ YERİ AÇTIRIYORSUNUZ.oRTALIKDA EL AYAK HASTALIĞI DENİLEN BİR KAŞINTI VAR.bU MÜLTECİLERİN PİSLİKLERİNDEN KAYNAKLANIYOR.
SEN ÇOK TEMİZSİN 1 yıl önce
SOKAKTA YERE TÜKÜREN,ORASINI BURASINI KAŞIYAN,SÜMKÜREN,GEĞİREN,KÜFÜR EDEN BİR ARAP GÖRMEDİM.AMA BİZDEN SÜRÜYLE GÖRDÜM.AVRUPA BİZE PİS TÜRK DİYOR.BUNLARI DA BİL.ÇOK ÜSTÜN İNSANLAR DEĞİLİZ.
24°
kapalı