banner851

banner614

2 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ…

Düzce’de koronavirüs kâbusu devam ediyor. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Pandemi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi gören 2 kişi daha yaşamını yitirdi. Günlük 100 vakanın görüldüğü kentte, salgına bağlı toplam ölenlerin sayısı 203’e yükseldi.

banner619
Sağlık & Çevre 29.08.2021, 15:00 30.08.2021, 18:13
1570

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Kovid-19 salgınında, Düzce’de tehlike çanları çalmaya devam ediyor. Ölüm haberlerinin art arda gelmeye devam ettiği kentte, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Pandemi Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi gören 2 hasta daha yaşam savaşını kaybetti.

İl genelinde günlük 100 vakanın tespit edildiği Düzce’de, Atatürk Devlet Hastanesi Pandemi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi gören hasta sayısı ise 21’e yükselirken, durumu ağır olan 12 hastanın da entübe olduğu öğrenildi.

Pandemi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi görenlerin çoğunluğunun aşı yaptırmayanlar olduğu belirtildi.

Aşı seferberliği devam ediyor

Öte yandan, Düzce Valisi Cevdet Atay tarafından il genelinde başlatılan aşı seferberliği Düzce İl Sağlık Müdürlüğü koordinesinde devam ediyor. Sağlık ekipleri merkez ve ilçelerde en ücra köylere kadar giderek, aşı yaptıramayan vatandaşlara aşı uygulaması yapıyor.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
DENİZ 3 hafta önce
rica ediyoruz, takipçileriniz olarak artık bu tarz haberler okumak istemiyoruz. Bakınız Danimarka tüm Covid kısıtlamalrından vazgeçiyor, bunları haber yaparsanız milletimiz aydınlanır, böyle haberler istiyoruz.. Ayrıca esnafın şu kısıtlamalrdan çektiği zorlukları da haber yapsanız, aşı arttıkça ölümlerin arttığını da haberlerinizde okumak isteriz
Vatandas 3 hafta önce
Olenler asilimi asisizmi aciklansin