banner614

23 GÜNLÜK YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ

banner619

Tüm Dünyada etkisini sürdüren Koronavirüs salgınında tehlike çanları çalmaya devam ediyor. Vaka sayısının tehlikeli boyutlara ulaştığı Düzce’de, salgın hastalık bir can daha aldı. Merkeze bağlı Sancaklar Mahallesinde esnaflık yapan Fatih Şahin, tedavi gördüğü Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesindeki 23 günlük yaşam savaşını kaybetti. Şahin’in ölümü ile birlikte Düzce’de salgın hastalığa bağlı ölenlerin sayısı 68’e yükseldi.

Sağlık & Çevre 29.11.2020, 10:58 29.11.2020, 12:27
16055
23 GÜNLÜK YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ
banner785

Küresel çapta etkisini sürdüren ve tüm dünyayı kasıp kavuran Yeni Tip Covid -19 Salgınında tehlike devam ediyor. Türkiye’de Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı başta olmak üzere devletin tüm kurumları teyakkuz halinde salgınla mücadele çalışmalarını sürdürürken, Düzce’de artan vaka sayıları da ürpertici boyutlara ulaştı.

Ölüm haberlerinin de art arda gelmeye başladığı Düzce’de, salgın hastalık nedeniyle bir kişi daha hayatını kaybetti. Merkeze bağlı Sancaklar Mahallesinde esnaflık yapan Fatih Şahin, dün gece saatlerinde tedavi gördüğü Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde verdiği 23 günlük yaşam savaşını kaybetti. Şahin’in vefatı ile birlikte Düzce’de salgına bağlı ölenlerin sayısı 68’e yükseldi.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (11)
Servet 2 ay önce
Allah rahmet eylesin sana Fatih abi. Allah senden razı olsun...
yolcu 2 ay önce
Allah rahmet etsin. güzel insandı.
TUNCA DEMİR 2 ay önce
ÇOK SEVDĞİMİZ BİR KARDEŞİMİZDİ ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI ÇENNET OLSUN
Mehmet 2 ay önce
Allah rahmet eylesin.Ailesi ve sevenlerine sabır versin..Amin
Seyfullah 2 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah
Fahri 2 ay önce
Abimm Allah mekanını cennet eylesin inşAllah. Cennete gideceginden zerre şüphem yok. Hasretine dayanmak mesele :(((((
Ahmet konuk 2 ay önce
Allah rahmet eylesin
DURAY CAN 2 ay önce
RABBİM MEKANINI CENNET EYLESİN GÖNLÜ KALBİ GÜZEL KARDEŞIM BUGÜN DEFNETTİK SENİ BİZ SENDEN RAZIYDIK RABBİMDE RAZI OLSUN HAKKIMIZ VARSADA HELÂL OLSUN FATİH KARDEŞİM
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13°
kapalı