banner851

banner955

76 YAŞINDAKİ KRONİK HASTA HAYATINI KAYBETTİ

Düzce’de Koronavirüs Salgınına bir kurban daha verildi. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi gören 76 yaşındaki kalp ve akciğer hastası bir kişi, salgına bağlı olarak hayatını kaybetti. Düzce’de Koronavirüsten toplam ölenlerin sayısı ise 17’ye yükseldi.

Sağlık & Çevre 29.08.2020, 13:50 30.08.2020, 10:54
14099
76 YAŞINDAKİ KRONİK HASTA HAYATINI KAYBETTİ

Tüm Dünyayı etkisi altına alan ve küresel çapta büyük kâbusa dönüşen Yeni Tip Covid -19 salgını can almaya devam ediyor. Türkiye’de salgına karşı Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı başta olmak üzere Devletin tüm kurumları teyakkuz halinde mücadele verirken, Düzce’de her geçen gün artan vaka sayısı ise ürkütücü boyutlara ulaşmaya devam ediyor. Salgın nedeniyle Düzce’de bir kişi daha hayatını kaybederken, salgına bağlı ölenlerin toplam sayısı 17’ye yükseldi.

Düzce’de salgın nedeniyle 76 yaşındaki kronik kalp ve akciğer hastası Cemal B. tedavi gördüğü Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Yoğun Bakım servisinde hayatını kaybetti.

Bir süre önce salgın belirtileri üzerine Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Pandemi Servisine kaldırılan Cemal B. nefes darlığı çekmesi üzerine Yoğun Bakım Ünitesinde Solunum Destek Cihazına bağlandığı öğrenildi. Cemal B, doktorların yaptıkları tüm müdahalelere rağmen dün hayatını kaybetti.

Hastaneden Cemal B’nin cenazesini alan ailesi ve yakınlarının, geniş güvenlik önlemleri altında cenazeyi defnettikleri öğrenildi.

Haber: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
Osman 2 yıl önce
Allah rahmet eylesin. Rahmetliye hastalığı taşıyanın hali nedir kim bilir.
Halk 2 yıl önce
Allah mejanini cennet eylesin.
Corona 2 yıl önce
Bizim insanimizda hala dorumsuzca maskesiz bir sekilde agiz agiza gezsin sohbet etsin gulsun eglensin.. ama son gulen iyi guler yazik
13
açık